Czasem szczere gesty potrafią mocno odmienić życie drugiego człowieka! Wiceminister spraw zagranicznych nie mógł przejść obojętnie obok tragedii syna Krzysztofa Kowalewskiego. To ogromna pomoc!

Victor Kowalewski był zrozpaczony!

Kilka dni temu w Super Expressie pojawiła się informacja, że syn Krzysztofa Kowalewskiego nie będzie mógł być obecny na pogrzebie ojca. Wszystko skomplikował bowiem koronawirus. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z tą sytuacją.

– Nie przyjadę na pogrzeb taty, bo nie mam polskiego paszportu, a w czasie pandemii obywatele USA nie są wpuszczani do Polski. Na szczęście zdążyłem się z tatą pożegnać telefonicznie na kilka dni przed jego śmiercią. Nie jestem w stanie o tym mówić – wyjawił Victor Kowalewski podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Wiceminister spróbuje pomóc mężczyźnie!

Jak się okazuje o całej sytuacji dowiedział się Piotr Wawrzyk – wiceminister spraw zagranicznych. Polityk postanowił natychmiast zareagować i pomóc zrozpaczonemu mężczyźnie.

Jak poinformował dziennikarzy Super Expressu sam Piotr Wawrzyk, cała sprawa nie jest uwarunkowana tylko od decyzji Ministerstwa Spraw Zagranicznych, ale także od innych instytucji. Jednak mimo wszystko minister postara się pomóc Victorowi Kowalewskiemu.

Jak przyznał syn Krzysztofa Kowalewskiego, pozostaje on w stałym kontakcie z wiceministrem spraw zagranicznych i w ciągu najbliższych dni ma poznać decyzję w swojej sprawie. Trzymamy kciuki, aby wszystko się udało!

Jak informował portal "Życie PL": ODWAŻNY ŻART PRACOWNIKÓW AMBASADY WIELKIEJ BRYTANII W POLSCE. CZY PREZYDENT ANDRZEJ DUDA WYCIĄGNIE KONSEKWENCJE

Przypomnij sobie: NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Portal "Życie PL" pisał również: OGROMNE ZAMIESZANIE NA PROFILU ADAMA MAŁYSZA! INTERNAUCI NIE PRZEBIERALI W SŁOWACH. TO PO PROSTU NIEDOPUSZCZALNE

O tym mówi się w Polsce: WIELKA RADOŚĆ W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ! TO JUŻ PEWNE! MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY OCZEKUJĄ DRUGIEGO DZIECKA