Melania Trump postanowiła podzielić się w Internecie wyjątkowym wpisem na Walentynki. Była żona prezydenta USA pokazała, w jaki sposób w ciągu ostatnich trzech lat – czyli prezydentury swojego męża – spędzała to wyjątkowe dla wszystkich zakochanych święto.

Jednak nie to pobudziło wyobraźnię opinii publicznej. W Walentynkowym wpisie zabrakło jakiegokolwiek odniesienia ani słowa o mężu byłej Pierwszej Damy, Donaldzie Trumpie. Czy doniesienia o możliwym rozwodzie pary nie są tylko plotką?

Melania Trump Walentynki spędza bez męża? Wpis byłej Pierwszej Damy w mediach społecznościowych zaniepokoił wiele osób

Jak przypomina serwis O2, w minioną niedzielę 14 lutego przypadały Walentynki, a Święto Zakochanych (i chorych psychicznie, bo święty Walenty jest ich patronem) jest hucznie obchodzony przez niemal wszystkich ludzi na świecie.

Z tej okazji Melania Trump postanowiła opublikować na swoim profilu na Twitterze wyjątkowe wspomnienia z ostatnich trzech lat. To zdjęcia z wizyt w The Children's Inn at National Institute of Health, gdzie Pierwsza Dama spotykała się regularnie z chorymi dziećmi.

„W te Walentynki myślę o odważnych i inspirujących dzieciach z @TheChildrensInn @NIH, które odwiedziłam przez kilka ostatnich lat. Wysyłam im miłość i siłę, dziś i każdego dnia. Szczęśliwych walentynek” – napisała Melania Trump, której słowa przytacza portal O2.

Wiele osób zdziwił jednak fakt, że Melania Trump nie opublikowała żadnego zdjęcia z Donaldem Trumpem, którego żoną pozostaje od 16 lat. Nie wspomniała również o swoim mężu.

Media o rzekomym konflikcie i powolnym rozpadzie małżeństwa Trumpów mówią od dłuższego czasu. Przez niemal całą prezydenturę Pierwsza Dama unikała czułych gestów męża okazywanych publicznie.

Twitter
Twitter
Twitter

Jak informował portal "ŻyciePL": JOANNA PRZETAKIEWICZ DOSTAŁ WYMARZONY PREZENT NA WALENTYNKI. RINKE ROOYENS NAPRAWDĘ SIĘ POSTARAŁ ZROBIĆ JEJ PRZYJEMNOŚĆ. CO JEJ PODAROWAŁ

Przypomnij sobie: NIEJEDEN PASJONAT MOTORYZACJI MOŻE POZAZDROŚCIĆ CÓRCE PREZYDENTA. KINGA DUDA MA DO DYSPOZYCJI SAMOCHÓD, O KTÓRYM MARZY WIELE OSÓB

Portal "Życie PL" pisał również: ROMANTYCZNY GEST RADKA MAJDANA Z OKAZJI WALENTYNEK. MAŁGORZATA ROZENEK JEST PRAWDZIWĄ SZCZĘŚCIARĄ I CHWALI SIĘ NA INSTAGRAMIE. CO WRĘCZYŁ JEJ UKOCHANY

Pisaliśmy również o: MONETA 5 ZŁOTYCH MOŻE MIEĆ ZNACZNIE WIĘKSZĄ WARTOŚĆ NIŻ SIĘ SPODZIEWAMY. JAKIE OKAZY SĄ SZCZEGÓLNIE POSZUKIWANE PRZEZ KOLEKCJONERÓW I DLACZEGO