Jak mawiają specjaliści od PR, na wizerunek pracuje się latami, a stracić go można w sekundę. Wiele osób jest przekonanych, że taki los może spotkać właśnie Barbarę Kurdej-Szatan. Aktorka najwyraźniej nie spodziewała się konsekwencji, które wywołał jej bardzo mocny wpis dotyczący postępowania Straży Granicznej z uchodźcami znajdującymi się na granicy Polski z Białorusią.

Artystka użyła bardzo emocjonalnych określeń i wielu wulgaryzmów, a nawet nazwała funkcjonariuszy SG „mordercami”. Choć wpis bardzo szybko zniknął z jej profilu to nietrudno przewidzieć, że takie słowa z ust znanej aktorki wywołały wielkie poruszenie. Teraz Barbara Kurdej-Szatan mierzy się z wielką krytyką swojej osoby. Czy to odbije się na kontraktach reklamowych i karierze gwiazdy?

Barbara Kurdej-Szatan ma problemy przez kontrowersyjny wpis w sieci? Może chodzić o blisko 250 tysięcy złotych rocznie

Firma telekomunikacyjna, której twarzą od wielu lat jest Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zabrać głos w sprawie afery wokół aktorki. Zarząd odciął się od wypowiedzi aktorki, przekonując, że wpisy, które publikuje na profilu prywatnym są jej osobista opinią i nie mają nic wspólnego z oficjalnym stanowiskiem firmy.

Aktorka przeprosiła za swój wpis, przekonując, że wciąż czuje te same emocje, ale użyty język był niewłaściwy, tak samo jak przekleństwa. Jeśli firmy, z którymi współpracuje aktorka puszcza tę aferę mimo uszu to aktorka i tak może mieć kłopoty, gdyż jak donosi serwis „SE”, Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu postanowił zawiadomić prokuraturę. Czy aktorka usłyszy zarzuty?

Zdaniem medioznawców, takie wystąpienie aktorki może przełożyć się na zainteresowanie jej osobą potencjalnych pracodawców i możliwe, że długo nie podpisze nowych umów.

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIŁY SIĘ NOWE DONIESIENIA O ZAGINIĘCIA IWONY WIECZOREK. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WAŻNE INFORMACJE PODAŁ BYŁY ANALITYK KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI

Przypomnij sobie: MAGDA MOŁEK WYJAWIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ. DZIENNIKARKA ODNIOSŁA SIĘ DO KWESTII WIARY. WYZNAŁA, CO ODRZUCIŁO JEJ OD KOŚCIOŁA. UDZIAŁ MIAŁ W TYM KSIĄDZ

Portal "Życie Polska" pisał również: POLSKA ŻYJE SPRAWĄ CIĘŻARNEJ 30-LATKI. GŁOS ZABRAŁA MATKA KOBIETY, KTÓREJ TRUDNO SIĘ POGODZIĆ Z SYTUACJĄ. PORUSZAJĄCE SŁOWA W PROGRAMIE „UWAGA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EWA KRAWCZYK ZAREAGOWAŁA NA NIEDAWNE WYZNANIE SWOJEGO PASIERBA. SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA WYJAWIŁ, ŻE ARTYSTA UKRYWAŁ CIĘŻKĄ CHOROBĘ. GDZIE LEŻY PRAWDA