Nie da się ukryć, że nowa edycja „Rolnik szuka żony” wywołuje spore emocje wśród widzów i internautów. Szczególnie wiele jest rozmaitych opinii na temat dwojga najbardziej wybrednych uczestników programu, czyli Kamili i Stanisława. Wiele osób uznaje, że piękną blondynkę czeka samotność. Pojawiły się przykre plotki na jej temat. Jakie?

Jak przekonuje serwis Pomponik, Stanisław i Kamila są najczęściej komentowanymi i najbardziej popularnymi uczestnikami ósmej edycji programu TVP „Tolnik szuka żony”. 28-letnia Kamila przykuwa wielką uwagę, gdyż mieszkająca w Starej Kornicy (woj. mazowieckie) młoda rolniczka posiada potężną pieczarkarnię. To właśnie ona jest rekordzistką, jeśli chodzi o liczbę otrzymanych listów. Otrzymała ich aż 500!

Przykre słowa na temat Kamili z "Rolnik szuka żony" w sieci. Internauci oceniają kobietę w niemiły sposób

Rolniczka zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech mężczyzn – Adama, Tomasza i Janka, z tego ostatniego w najnowszym odcinku programu ostatecznie odrzuciła. Jan pożegnał się z widzami, przekonując, że nie żałuje udziału w programie. Dobrze wspominają i życzą koledze jego konkurencji, szczególnie Adam.

Jednak plotkuje się o Kamili, że ostatecznie zostanie sama i nie wybierze żadnego z nich. Dlaczego? Pojawiły się opinie, że kobieta bardziej potrzebuje pracownika, a nie partnera. Ma rozmawiać z mężczyznami jak dyrektor. Pojawiły się głosy, że Kamila powinna najpierw popracować nad sobą, a potem szukać miłości.

- Sprawia wrażenie rozkapryszonej księżniczki z ciągłym fochem – to tylko jeden z wpisów internautów, które można przeczytać w komentarzach na Facebooku programu.

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIŁY SIĘ NOWE DONIESIENIA O ZAGINIĘCIA IWONY WIECZOREK. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WAŻNE INFORMACJE PODAŁ BYŁY ANALITYK KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI

Przypomnij sobie: MAGDA MOŁEK WYJAWIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ. DZIENNIKARKA ODNIOSŁA SIĘ DO KWESTII WIARY. WYZNAŁA, CO ODRZUCIŁO JEJ OD KOŚCIOŁA. UDZIAŁ MIAŁ W TYM KSIĄDZ

Portal "Życie Polska" pisał również: POLSKA ŻYJE SPRAWĄ CIĘŻARNEJ 30-LATKI. GŁOS ZABRAŁA MATKA KOBIETY, KTÓREJ TRUDNO SIĘ POGODZIĆ Z SYTUACJĄ. PORUSZAJĄCE SŁOWA W PROGRAMIE „UWAGA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EWA KRAWCZYK ZAREAGOWAŁA NA NIEDAWNE WYZNANIE SWOJEGO PASIERBA. SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA WYJAWIŁ, ŻE ARTYSTA UKRYWAŁ CIĘŻKĄ CHOROBĘ. GDZIE LEŻY PRAWDA