Nie jest tajemnicą, że Kamil Stoch w naszym kraju może cieszyć się prawdziwą miłością kibiców, a jego fani nieustannie śledzą kolejne medialne doniesienia na temat znanego skoczka.

Tak wielka sympatia wobec Kamila Stocha, równoważną z uwielbieniem, jakim darzą kibice Adama Małysza, została przez skoczka wypracowana na przestrzeni ostatnich lat. To fantastyczna dyspozycja, wielkie sukcesy, ale również skromność, świetny charakter i poczucie humoru zdecydowało o tym, że Mistrz z Zębu jest tak uwielbiany.

Jak donosi serwis „SE”, Kamil Stocha postanowił za pośrednictwem social mediów przekazać niezwykle radosne wieści. Zrobił to wraz z żoną, Ewą Bilan-Stoch. Para podzieliła się wielką nowiną. O co chodzi? To z pewnością uraduje fanów zawodnika.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch przekazali pozytywne informacje. Wielu fanów skoczka będzie zachwyconych! O co chodzi?

Kamil Stoch od wielu lat działa na rzecz przyszłości skoków narciarskich w Polsce, gdyż rozumie, że dyscyplina musi mieć kolejnych utalentowanych i świetnie przygotowanych zawodników, a on i jego koledzy z reprezentacji następców. Od lat w Zakopanem działa klub, któremu przewodniczy żona skoczka, Ewa Bilan-Stoch. Celem KS Eve-nement jest przygotowanie młodych talentów do wejścia do kadry.

Do działania klubu co roku mogą dokładać się kibice, gdyż co roku dostępny jest nowy kalendarz z fotografiami zawodników klubu, wykonanymi przez żonę skoczka, która jest profesjonalnym fotografem.

Skoczek wraz z żoną oficjalnie poinformowali, że już wkrótce będzie można kupić kalendarze na 2022 rok. To świetna wiadomość dla fanów skoczka.

- Będziecie mogli wesprzeć naszą inicjatywę obozu dla dzieci w przyszłym roku – poinformował Kamil Stoch i poprosił kibiców o cierpliwość, gdyż wydanie kalendarzy trochę trwa, a do tego już po wydrukowaniu będą czekać na jego podpisy.

Instagram

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIŁY SIĘ NOWE DONIESIENIA O ZAGINIĘCIA IWONY WIECZOREK. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WAŻNE INFORMACJE PODAŁ BYŁY ANALITYK KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI

Przypomnij sobie: MAGDA MOŁEK WYJAWIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ. DZIENNIKARKA ODNIOSŁA SIĘ DO KWESTII WIARY. WYZNAŁA, CO ODRZUCIŁO JEJ OD KOŚCIOŁA. UDZIAŁ MIAŁ W TYM KSIĄDZ

Portal "Życie Polska" pisał również: POLSKA ŻYJE SPRAWĄ CIĘŻARNEJ 30-LATKI. GŁOS ZABRAŁA MATKA KOBIETY, KTÓREJ TRUDNO SIĘ POGODZIĆ Z SYTUACJĄ. PORUSZAJĄCE SŁOWA W PROGRAMIE „UWAGA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EWA KRAWCZYK ZAREAGOWAŁA NA NIEDAWNE WYZNANIE SWOJEGO PASIERBA. SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA WYJAWIŁ, ŻE ARTYSTA UKRYWAŁ CIĘŻKĄ CHOROBĘ. GDZIE LEŻY PRAWDA