Najnowsza fotografia, która pojawiła się w mediach społecznościowych Aleksandry Kwaśniewskiej robi w sieci prawdziwą furorę! Fani nie mogą powstrzymać się ze śmiechu. Każdy musi to zobaczyć!

Aleksandra Kwaśniewska jest córką byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego. I choć nie ulega żadnym wątpliwościom fakt, iż popularność w sieci zdobyła właśnie dzięki temu, tak jednak fani pozostali z nią do dziś - a ta liczba wciąż rośnie.

Wszystko to nie dlatego, że córka polityka wykorzystała sławę i zrobiła karierę - owszem, była w telewizji, lecz były to raczej krótkie epizody – powodem takiej popularności jest jednak inny czynnik.

Ola Kwaśniewska wraz ze swoim mężem, Kubą Badachem zasłynęli w sieci przede wszystkim dzięki uwielbianego przez fanów poczucia humoru. Niemalże każda zamieszczona przez nich fotka opatrzona jest zabawnym opisem oraz hasztagami - często fani nie mogą powstrzymać się ze śmiechu. Tak też było i tym razem!

Ta fotka robi szał!

Ostatnio Ola Kwaśniewska z mężem wybrali się do Grecji, aby świętować kolejną rocznicę ślubu. Na najnowszej fotce para wskazuje na oświetlony Akropol w Atenach, a podpis sugeruje, że to ich nowy dom.

Fani uwielbiają takie poczucie humoru i - również żartobliwie - przyznali, że to bardzo luksusowe mieszkanie!