Blisko dwa tygodnie minęły od zatrzymania Beaty Kozidrak przez policję za jazdę po alkoholu po warszawskich ulicach. Gdy informacja trafiła do mediów i o popełnionym przez gwiazdę przestępstwie dowiedziała się cała Polska na Beatę Kozidrak spadły gromy i potężna fala krytyki. Sama zainteresowana niemal od razu opublikowała krótki oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym przeprosiła wszystkich za zaistniałą sytuację, po czym zamilkła.

1 września z pewnością będzie dniem, który Beata Kozidrak zapamięta na długie lata, gdy właśnie tego dnia policja zatrzymała ją za jazdę pod wpływem, a w wydychanym powietrzu alkomat pokazał blisko dwa promile alkoholu. Beata Kozidrak stawiła się na komendzie kolejnego dnia, ale postanowiła odmówić składania zeznań.

Prawnik Beaty Kozidrak zabrał głos w sprawie. Co czeka wokalistkę?

Niestety, Beata Kozidrak zaczyna coraz mocniej odczuwać konsekwencje swojego zachowania. Organizatorzy jej koncertów odwołują występy, a reklamodawcy wycofują się z umów o współpracę. Nawet najwierniejsi fani stanęli przeciwko wokalistce i nie szczędzili jej gorzkich słów.

Wiadomo, że Beata Kozidrak nie zamierza się uchylać od odpowiedzialności za to, co zrobiła. Piosenkarka ma zdawać sobie sprawę z wagi swojej sytuacji i jest gotowa odpowiedzieć za czyn.

Artystka nie wypowiada się w mediach na ten temat i nie chce otwarcie komentować sprawy. W jej imieniu informacje przekazuje jej prawnik, Marek Mamiński. Przekazał, że jego klientka zgadza się na publikację swojego wizerunku i chce publikacji całego nazwiska w informacjach.

Prawnik jest przekonany, że Beata Kozidrak nie otrzyma wyroku pozbawienia wolności, gdyż w zdarzeniu nie było poszkodowanych. W tej chwili trzeba czekać na decyzję prokuratury co do proponowanej kary.

Wiadomo, że gwiazda straciła prawo jazdy i możliwe, że otrzyma zobowiązanie wpłacenia stosownej kwoty na rzecz ofiar wypadków komunikacyjnych.

Beata Kozidrak/Youtube @Lublin Miasto Inspiracji

Jak informował portal "Życie Polska": ZAROBKI DUCHOWNYCH W POLSCE POWALAJĄ NA KOLANA! O JAK DUŻYCH PIENIĄDZACH MOWA? HIERARCHOWIE EPISKOPATU W POLSCE MOGĄ LICZYĆ NA NAPRAWDĘ DOBRE ŻYCIE

Przypomnij sobie: O CO MONIKA OLEJNIK CHCE ZAPYTAĆ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO? DZIENNIKARKA ZDRADZIŁA SWOJE ZAMIARY NA ANTENIE. SPORY ORZECH DO ZGRYZIENIA DLA SZEFA PIS

Portal "Życie Polska" pisał również: MICHAŁ SZPAK DOSTAŁ TAJEMNICZĄ WIADOMOŚĆ SMS. CHODZI O JEGO UDZIAŁ W „THE VOICE”. WOKALISTA ODPOWIEDZIAŁ W MOCNYM STYLU NA OCZACH MILIONÓW POLAKÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EUFORIA W DOMU ZENKA MARTYNIUKA. KRÓL DISCO POLO ZDRADZIŁ, CO PLANUJE JEGO SYN. CO ROBI DZIŚ DANIEL MARTYNIUK? DLA WIELU MOŻE TO BYĆ NIE DO UWIERZENIA