Jedno z najnowszych zdjęć opublikowanych w Internecie przez aktorkę, Ewę Skibińską sprawia, że nie można oderwać od niego wzroku! Kobieta na fotce eksponuje sylwetkę w odważnej sesji zdjęciowej. Fani zaniemówili - są pod wrażeniem, że odważyła się opublikować takie zdjęcie!

Ewa Skibińska należy do grona najbardziej cenionych i lubianych aktorek polskich. Nie jest to jednak aż tak popularne w mediach nazwisko, gdyż artystka sama wspomina, że w tym momencie bywanie na ściankach nie jest jej celem.

- Ponieważ zaczynałam z nadzieją, że będę chodzić po czerwonym dywanie i zdobywać Oscary, coś się mocno przewartościowało. Dzisiaj nagrody i splendor nie są moim celem. - wyznała w jednym z wywiadów.

Kobieta wzięła udział w wielu kultowych produkcjach, jak “Na dobre i na złe”, “Plebania” czy “Ślepnąc od świateł”, lecz jej umiejętności aktorskie można ujrzeć również na deskach teatru.

Fani nie spodziewali się takiego zdjęcia!

58 – letnia Ewa Skibińska na swoim Instagramie zaprezentowała ostatnio niezwykle odważne zdjęcie. Kobieta znajduje się na nim w zwiewnym, półprzezroczystym ubraniu, gdzie bez skrępowania pokazuje swoją sylwetkę.

Fani są pod wrażeniem, a ten odważny strój porównali do scenicznych kreacji Jennifer Lopez!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT