Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie show-binesu w 2011 roku. Wtedy to modelka zdobyła tytuł Miss Polonia. Piękna kobieta szybko zdobyła nowe propozycje – pracowała jako aktorka i prezenterka.

Marcelina Zawadzka miała problemy z prawem

Marcelina Zawadzka była nawet prowadzącą wielkie imprezy – jak Sylwester Marzeń na TVP, oraz była prezenterką „Pytania na śniadanie”. W pewnym momencie musiała jednak zniknąć ze szklanego ekranu.

Modelka została oskarżona o przestępstwa vatowskie i działalność w zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych. Marcelina zapewniała, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem” i próbowała zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Marcelina Zawadzka pokazała publicznie swojego nowego partnera

Marcelina Zawadzka zniknęła jednak z TVP i do dzisiaj nic nie wiadomo o jej powrocie do telewizji. Na szczęście modelka ma dobrą passę w miłości.

W ostatnim czasie zakochała się po uszy w niemieckim biznesmenie Maxie Gloeckner. Mężczyzna zajmuje się sprzedażą "bioenergetycznych bransoletek".

Jak widać na Instagramie Marceliny Zawadzkiej, jej związek jest dość poważny. Mężczyzna zabrał modelkę do rodzinnego Fryburga i przedstawił ją najbliższym, a teraz Marcelina zaprosiła go do siebie.

Po zwiedzeniu Sopotu i Warszawy, para wybrała się na urodzinową imprezę swojego managera i przedstawiła Maxa znajomym.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI