Pomimo swojej czarującej urody i licznych sukcesów na polu kariery, Marcelina Zawadzka niestety nie może się pochwalić takim samym szczęściem w życiu prywatnym. Historia jej dotychczasowych związków stanowi długie pasmo niepowodzeń. Chociaż spotykała się z wieloma godnymi uwagi mężczyznami - takimi jak Mikołaj Roznerski, Leonardo Marques czy Rafał Jonkisz - to żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu.

Teraz jednak Marcelina postanowiła po raz kolejny spróbować swoich sił na miłosnym polu bitwy. Ostatnio widziana była na przechadzce z nowym chłopakiem. Wyglądali naprawdę uroczo. Kim jest nowy wybranek modelki?

Partner godny Miss Polonii

Nie jest tajemnicą, że Marcelina rozgląda się za kandydatem do poważnego związku. Od dawna marzy ona o bajkowym ślubie i gromadce dzieci. Ostatnio pojawił się kolejny kandydat, z którym modelka mogłaby spełnić swoje marzenia.

Okazuje się, że nowym wybrankiem Marceliny jest Max Gloeckner - niemiecki influencer i przedsiębiorca, pracujący w kilku prężnie rozwijających się firmach. Na swoim Instagramie prezentuje on życie godne odnoszącego sukcesy człowieka - relacjonuje m.in. swoje wycieczki helikopterem do Grecji czy Dubaju.

Nic dziwnego, że lubiącą luksus modelkę przyciągnął przystojny biznesmen. Ostatnio szczęśliwa para widziana była w Sopocie, gdzie wybrali się do restauracji, a następnie spacerowali po molo i... karmili się nawzajem goframi. Niezwykle uroczy widok!

Czy związek z Gloecknerem okaże się dla Zawadzkiej spełnieniem najskrytszych marzeń?

Zobacz także: Znani gwiazdorzy kochają polskie kobiety. Które piękności znalazły miłość za Oceanem

Może cię zainteresować: Mieszkanie Sylwii Bomby zachwyca wystrojem. Gwiazda "Gogglebox" naprawdę się postarała. Jak prezentuje się lokum celebrytki

Pisaliśmy również o: Dobrze znany widzom "Ojciec Mateusz" odejdzie w zapomnienie. W serialu szykują się wielkie zmiany. Fani zupełnie się tego nie spodziewali