Jak podaje portal "Jastrząb Post", Xavier Wiśniewski jest synem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, czyli najstarszą pociechą z pięciorga dzieci wokalisty zespołu Ich Troje. Nastolatek do tej pory lokował swoje zainteresowania w piłce nożnej, a dzięki majątkowi ojca mógł pozwolić sobie na profesjonalne szkolenia w najlepszych europejskich klubach piłkarskich na świecie.

Xavier jednak zrezygnował z kariery sportowca i tak jak popularny ojciec zajął się muzyką. W czasie pandemii nagrał utwór, który wypuścił do sieci i był bardzo aktywny na Instagramie. Teraz postanowił zniknąć na jakiś czas z social mediów. Dodał pożegnalny wpis, który mocno zaniepokoił jego fanów.

Xavier zasugerował, że otaczająca go rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jak przedstawia to za pośrednictwem Instagrama. Stwierdził, że chce odciąć się od wirtualnego świata i znika z profilu. Dodatkowo wpis opatrzył piosenką Khalida, która zatytułowana jest numerem na amerykańską infolinię zapobiegającą samobójstwom.

Na jakiś czas odcinam się od Instagrama. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje zna mój numer telefonu. Czasami nie wszystko, co pokazujemy w mediach wygląda tak ładnie. Xavier Wiśniewski

Post mlodego Wiśniewskiego nie napawa optymizmem i przeraził internautów. Miejmy nadzieję, że z nastolatkiem wszystko jest w porządku.

Michał Wiśniewski/ YouTube @Pyta nie błądzi
Michał Wiśniewski/ YouTube @Pyta nie błądzi

To również może Cię zainteresować: Ciężarna Zofia Zborowska Sama Tuż Przed Porodem. Mąż Aktorki Wyjechał W Służbową Podróż. Co Na To Fani

Zobacz także: Marietta Żukowska Rozstała Się Z Partnerem. Powód Jest Zdumiewający, Nikt Się Tego Nie Spodziewał