Całkiem nowe informacje z życia prywatnego aktorki, Mariety Żukowskiej mogą zaskoczyć naprawdę wiele osób. To już oficjalne – kobieta rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem. Powód jest zdumiewający, zupełnie nikt się tego nie spodziewał! O co chodzi?

Marieta Żukowska należy do grona najbardziej popularnych i lubianych aktorek polskiego show – biznesu. Kobieta zadebiutowała w roku 2003, a jej kariera trwa nieustannie do dziś, a co więcej - w dalszym ciągu nabiera rozpędu. Żukowska zagrała wiele ról filmowych, serialowych, ale jej umiejętności aktorskie można także zobaczyć na deskach teatru. Za wspomniane role otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Kobieta prywatnie dotychczas wiodła bardzo spokojne życie i nic nie wzbudzało kontrowersji w oczach społeczeństwa. Od wielu lat związana była z reżyserem Wojciechem Kasperskim, z którym doczekali się córki i nic nie wskazywałoby na to, że ów związek się rozpadnie.

Para rozstała się - powód zaskakuje!

Jak donoszą media oraz bliscy aktorki, para oficjalnie się rozstała. Powodem były problemy finansowe nie obojga z nich, a... Kasperskiego.

- Od dawna mieli problemy w związku, ale z powodu pandemii ostatni rok był szczególnie trudny. Partnerowi Mariety trudno było realizować jakiekolwiek projekty filmowe (…). Kariera Mariety z kolei nabrała rozpędu. (…) Od dawna zarabiała więcej niż jej partner. Marieta chciałaby czuć się w związku bezpiecznie, mieć w partnerze wsparcie - także emocjonalne. - wyjawił znajomy z otoczenia gwiazdy.