Najnowsza fotografia opublikowana zarówno przez Zofię Zborowską, jak i jej męża Andrzeja Wronę mocno zadziwia! Okazuje się, że aktorka zostaje w domu zupełnie sama tuż przed porodem. Mąż aktorki wyjechał w służbową podróż! Co na to fani?

Zofia Zborowska, podobnie jak jej rodzice – Wiktor Zborowski oraz Maria Winiarska wybrała aktorstwo jako swoją ścieżkę kariery. Kobieta znana jest nie tylko ze swojej profesji, ale także z tego, iż prowadzi zdrowy i ekologiczny styl życia oraz jest bardzo aktywna w sieci. Zdobyła sympatię tysięcy Internautów przede wszystkim dzięki swojemu poczuciu humoru oraz dystansie do siebie i świata. Od dwóch lat tworzą niezwykle udane małżeństwo z siatkarzem, Andrzejem Wroną i właśnie spodziewają się pierwszego dziecka.

Ostatnia fotka opublikowana na Instagramie pary budzi jednak zdziwienie. O co chodzi?!

Zofia Zborowska sama na chwilę przed porodem!

Na profilu Andrzeja Wrony w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, którego podpis zadziwia. Mężczyzna wyznaje, że musi udać się w daleką drogę w celach zawodowych. Uspokaja jednak, że gdyby jego żona zaczęła rodzić, on rzuci wszystko i przyjedzie najszybciej, jak się da!

Dziś “Dzień Chodzenia do Pracy Inną Drogą” serio. (Kto to wymyśla?!) Tak czy siak świętować trzeba więc jadę do Krakowa ekspertować a nie grać. Zostawiam tą piękną Panią pod Waszą opieką Warszawiacy i jakby się zaczęło to dzwońcie! 2,5h z zegarkiem w ręku i jestem! - napisał.