Dagmara Kaźmierska od lat umiejętnie podtrzymuje zainteresowanie swoją osoba pokazując swoje przygody w programie „Królowe życia” oraz chwaląc się w mediach społecznościowych swoje codzienne życie.

Ostatnio znowu poruszyła temat wypadku samochodowego, które zmienił jej życie dwa lata temu. Gwiazda chcąc uniknąć zderzenia z innym samochodem gwałtownie skręciła i uderzyła w przepust betonowy.

Ostatecznie Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala z pogruchotanymi nogami, a potem wiele miesięcy spędziła na wózku inwalidzkim i chodząc o kulach. Niestety skutki zdrowotne odczuwa po dzień dzisiejszy.

Wypadek odebrał jej sprawność

Gwiazda TTV ujawniła ostatnio, że już nigdy nie wróci do pełnej sprawności, a do tego będzie już tylko coraz gorzej z powodu starzenia się kości. Do tego ból i wygląd jej nóg doprowadza także do dużego dyskomfortu psychicznego.

„One są inne i ciągle bolą, muszę je maskować (...) Ciężko mi z tym, czuję się mało kobieca i nieatrakcyjna. Jednak but dla kobiety to jest dużo. Są momenty u mnie, że czuję się wybrakowana. Nie będę kozaczyć, że jest okej” – ujawniła Dagmara Kaźmierska w jednym z wywiadów.

Mimo wszystko bohaterka „Królowych życia” ma wielkie szczęście, że przetrwałą wypadek i ponownie stanęła na nogi. Jak sama przyznała, niewiele brakowało do tragedii.

Życzymy zdrowia!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trąby powietrzne przeszły przez wiele regionów pozostawiając za sobą ogromne zniszczenia. Potwierdzono już straty ludzkie. Nagrania robią wrażenie

Jak informował portal „Życiepl.com”: Kondolencje płyną z całej Polski. Odszedł twórca kultowych filmów, które wpłynęły na pokolenia Polaków

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Majątek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego jest już w trakcie podziału. Wiadomo co zatrzymało każde z prawie byłych już małżonków

Sprawdź także ten artykuł: Książę Harry i Meghan Markle mijali się z prawdą? Internauci i media wytykają liczne kłamstwa kontrowersyjnej parze. Wiadomo w jakich kwestiach