Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i uwielbianych par polskiego show-biznesu. Bycie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie nie przeszkodziło Robertowi w stworzeniu ciepłego i trwałego ogniska domowego, na które składają się on, jego żona Anna oraz córeczki - Laura i Klara. Rodzina jest dla sportowca najważniejsza, co udowadnia on na każdym kroku.

Ciężką pracą i wytężonymi treningami Robert utorował sobie drogę do miana jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów. Pozwoliło to również na zapewnienie stabilnego i dostatniego życia jego trzem ukochanym kobietom.

Dostatek ten doskonale widać po wnętrzach każdej z posiadłości Lewandowskich, których rodzina posiada kilka. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie sypialni znanej pary. Jej wystrój naprawdę robi wrażenie!

Dobry gust widoczny w każdym metrze kwadratowym

Cały majątek Lewandowskich został jakiś czas temu oszacowany na... ponad 500 milionów złotych. Nic więc dziwnego, że Robert postanowił dobrze ulokować swoje oszczędności. Rodzina Lewandowskich znajduje się obecnie w posiadaniu kilku nieruchomości - domku we wsi w województwie warmińsko-mazurskim, apartamentu w Warszawie oraz willi w Monachium.

Chociaż cała rodzina często przemieszcza się pomiędzy domami, to zdecydowaną większość czasu Anna wraz z dziećmi spędza w Warszawie. Nic więc dziwnego, że postanowiła dobrze urządzić swoje lokum. Niedawno pokazała ona gustowną łazienkę, jaka znajduje się w apartamencie, a teraz postanowiła ujawnić wygląd sypialni, w której śpi wraz z Robertem. Jak prezentuje się ulubiony kącik sportowca?

We wnętrzach znacznej części posiadłości Lewandowskich dominują stonowane kolory, a w szczególności biel. Nie inaczej jest w przypadku warszawskiej sypialni - również ona posiada białe ściany i meble, przełamane czarnymi oraz beżowymi akcentami.

fot. Instagram
fot. Instagram

Małżeństwo postawiło w swojej sypialni na minimalizm - nie ma tam zbyt wielu ozdobników, ani nawet rodzinnych fotografii. Znajdują się tam natomiast gustowne zasłony i lampy oraz mały stos książek. Całość dopełniają dwa duże, wiszące po dwóch stronach łóżka lustra.

Lewandowscy naprawdę mają rękę do urządzania wnętrz!

Zobacz także: Polskie gwiazdy bez grama makijażu. Ich naturalne piękno zapiera dech w piersiach. Niespodziewane wydania celebrytek

Może cię zainteresować: Agnieszka Radwańska w zupełnie nowym wydaniu. Fani tenisistki są zachwyceni. Nikt nie spodziewał się takiego zdjęcia

Pisaliśmy również o: Marta Manowska nie kryje swojego szczęścia. Wreszcie doczekała się ślubu. Kim jest para młoda? Wzruszające zdjęcia z ceremonii