Współczesne czasy nie są dla gwiazd łaskawe. Celebrytki z każdej strony spotykają się z presją, by non stop wyglądać nieskazitelnie, a zdjęcie w wyciągniętych dresach założonych na spacer z psem może dla wielu oznaczać koniec kariery.

Na szczęście są w Polsce gwiazdy, które sprzeciwiają się niezdrowym standardom i coraz częściej pokazują swoją naturalną, niewyretuszowaną stronę. Jak prezentują się celebrytki bez makijażu?

Te gwiazdy bez makijażu wyglądają równie olśniewająco

Najlepszym przykładem stawiającej na naturalność celebrytki jest żona Macieja Dowbora - Joanna Koroniewska. Kobieta już dawno przestała się przejmować nieprzychylnymi komentarzami krytykującymi jej wygląd i coraz chętniej publikuje w sieci swoje prawdziwe, nieidealne "ja". Trzeba przyznać, że nawet bez makijażu twarz Koroniewskiej wręcz promienieje!

fot. Instagram
fot. Instagram

Celebrytką, która zawsze pojawia się na ściankach w nienagannej fryzurze i makijażu jest z pewnością Małgorzata Kożuchowska. Aktorka bardzo dba o swój wygląd i o to, by na czerwonym dywanie zawsze olśniewać wszystkich obecnych. Ostatnio jednak gwiazda również postanowiła pokazać co nieco ze swojego prawdziwego życia. Fani są zachwyceni jej naturalnym wydaniem!

fot. Instagram
fot. Instagram

Barbara Kurdej-Szatan, ze swoją delikatną urodą, jest osobą, którą brak makijażu odmładza o dobrą dekadę. Podczas gdy na branżowych imprezach sprawia wrażenie dojrzałej, a może nawet nieco ostrej kobiety, to w domowym zaciszu ujawnia swoją nieskazitelną twarz nastolatki. Takiej urody naprawdę można pozazdrościć!

fot. Instagram
fot. Instagram

Polscy fani z niecierpliwością wyczekują, aż więcej gwiazd zdecyduje się pokazać swoje naturalne oblicze!

Zobacz także: Agata Rubik zaskoczyła najnowszymi zdjęciami. Internauci nie pozostawili wątpliwości. O co chodzi

Może cię zainteresować: Marta Manowska nie kryje swojego szczęścia. Wreszcie doczekała się ślubu. Kim jest para młoda? Wzruszające zdjęcia z ceremonii

Pisaliśmy również o: Internetowe przekomarzania Koroniewskiej i Dowbora. Podzielili się wyjątkowym, archiwalnym zdjęciem. Fani nie są łaskawi dla dziennikarza