Pogoda nie była w tym roku dla Polaków łaskawa. Z pewnością żaden z mieszkańców naszego kraju nie spodziewał się, że przez połowę kwietnia padać będzie śnieg, a niemal cały maj będzie pochmurny i deszczowy. Tak surowa aura zdecydowanie nie zachęcała rodaków do wyjść z ciepłego domu.

Teraz jednak atmosfera na zewnątrz stała się znacznie przyjemniejsza i zachęcająca do korzystania z dobrej pogody. Wśród osób, które postanowiły się przewietrzyć i zaczerpnąć słońca znalazła się Agnieszka Radwańska.

Tenisistka opublikowała nawet zdjęcie, na którym cieszy się słonecznymi promieniami. Fotografia ta wywołała prawdziwą burzę emocji wśród jej fanów! Dlaczego?

Słoneczna Radwańska cieszy się pogodą

Chwila relaksu z pewnością należy się Radwańskiej - ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe. Tenisistka została zmuszona do przejścia na przedwczesną sportową emeryturę ze względu na swój stan zdrowia i niegojące się kontuzje. Teraz sportsmenka będzie miała okazję dobrze odpocząć i nacieszyć się obecnością ukochanego synka, Jakuba.

Pogoda ducha Radwańskiej, pokrywająca się z aurą na zewnątrz, sprawiła, że tenisistka zaskoczyła swoich fanów zupełnie nowym wydaniem. W takiej wersji sportsmenka pokazywała się niezwykle rzadko - nic więc dziwnego, że zrobiła ona naprawdę ogromne wrażenie wśród fanów!

Radwańska pokazała się bowiem w zwiewnej, odsłaniającej nogi sukience i okularach przeciwsłonecznych. Taki strój z pewnością jest miłą odskocznią od sportowych wdzianek, w których tenisistka pojawiała się na korcie.

fot. Instagram
fot. Instagram

Wrażenie robi również sama sceneria, która znajduje się za gwiazdą - tenisistka zapozowała na tle ogrodu, w którym rosną wysokie krzewy i różowe kwiaty. Całość nadała zdjęciu naprawdę rajską atmosferę.

Widać, że Radwańska pełnymi garściami czerpie z dobrej pogody!

Zobacz także: Marta Manowska nie kryje swojego szczęścia. Wreszcie doczekała się ślubu. Kim jest para młoda? Wzruszające zdjęcia z ceremonii

Może cię zainteresować: Prowadzący "Mam Talent!" wbija szpilę prezydentowi. Parodia słynnego wywiadu Andrzeja Dudy rozbawiła internautów do łez. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Monika Olejnik wciąż trzyma formę. Jaka jest tajemnica tej zgrabnej figury