Jak donosi portal "Pomponik", Marcin Prokop ma na swoim koncie nie jeden wywiad. Zapewne prowadzący "Dzień dobry TVN" nie spodziewal się, że ten przeprowadzony z córką Agaty Mróz wywoła tak wiele emocji. Krytyka ze strony internautów była tak silna, że dziennikarz nie mógł przejść obojętnie.

Burza w sieci po wywiadzie przeprowadzonym przez Marcina Prokopa

W poniedziałkowym odcinku "Dzień dobry TVN" miała miejsce rozmowa z Lilianą Olszewską, córką zmarłej 13 lat temu siatkarki, Agaty Mróz. Dziewczynka urodziła się dwa miesiące przed tym, jak po walce z chorobą nowotworową odeszła jej mama.

Rodzinny dramat był na ustach całej Polski. Nie można się więc dziwić, że wywiad z 13-latką wzbudził w sieci tak wiele emocji. Jedno z pytań, jakie zadał Lilianie Mróz Marcin Prokop, wywołało w sieci prawdziwą burzę.

"Piszą w Internecie, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła. Co czujesz, kiedy czytasz takie komentarze ludzi pełnych jadu i hejtu?" - zapytał Prokop, a w internecie zawrzało. Wiele osób uznało, że takie pytanie nigdy nie powinno paść na antenie. Internauci nie mieli wątpliwości, że było ono bardzo trudne i bolesne dla 13-latki.

Na facebookowym profilu "Dzień dobry TVN" pojawiło się setki komentarzy, nie zostawiających suchej nitki na Marcinie Prokopie. Jeden z internautów nazwał dziennikarza i innych pracowników stacji "jednymi z najgorszych skur***ów, jakich polska ziemia nosiła!". Obok takich słów Marcin Prokop nie mógł przejść obojętnie.

W swojej odpowiedzi poprosił, żeby kolejnym razem, za nim internauta zdecyduje się coś w sposób bezmyślny skomentować, powinien najpierw "obejrzeć materiał źródłowy". Marcin Prokop poinformował, że o hejcie skierowanym pod adresem Liliany Mróz dziennikarze dowiedzieli się od jej ojca przed programem. "Nie dowiedziała się tego od nas" - zapewnił dziennikarz "Dzień dobry TVN".

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Dominika Tajner dementuje plotki o ukochanym. Kim tak naprawdę jest jej 62-letni wybranek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ile zapłacimy za chrzest dziecka? Cenniki części duchownych przyprawiają wiernych o spory ból głowy

O tym się mówi: Poruszające nagranie Krzysztofa Krawczyka obiegło sieć. Trudno powstrzymać cisnące się do oczu łzy