Jak podaje portal "Pomponik", niedawno media obiegła informacja, że Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowscy od dwóch miesięcy nie są już razem. Teraz pojawiają się spekulacje, że serce Zamachowskiego znowu jest zajęte. Zauroczyć miała go koleżanka po fachu.

Zaskakujące doniesienia o Zamachowskich

Magazyn "Na Żywo" donosi, że Monika i Zbigniew Zamachowscy zmagali się z kryzysem już w zeszłym roku. W czasie epidemii koronawirusa Zamachowski nie mógł zarabiać, nie miał też kontaktu z publicznością, co było ogromnym ciosem dla niego, jako artysty. W tym czasie Monika Zamachowska koncentrowała się na tworzeniu własnej agencji PR.

To miało sprawić, że małżonkowie oddalili się od siebie. W tym trudnym czasie, Zbigniew Zamachowski miał znaleźć sparcie i pocieszenie u aktorki Gbrieli Muskały. Oboje wystąpili w spektaklu "Oszuści" wystawianego w warszawskim Och-Teatru.

Fragment spektaklu Oszuści/ YouTube @ITSnews
Fragment spektaklu Oszuści/ YouTube @ITSnews
Fragment spektaklu Oszuści/ YouTube @ITSnews

Muskała jest od kilku lat singielką, po tym, jak rozstała się z reżyserem Gregiem Zglińskim. Zdaniem "Na Żywo" jej relacja z Zamachowskim to nie zwykłe zauroczenie, ale coś znacznie poważniejszego.

Z doniesień magazynu wynika, że uczucie, jakie połączyło ją ze Zbigniewem Zamachowskim było dla niej całkowitym zaskoczeniem. Oboje ulegli swojemu czarowi i nie mogli się sobie oprzeć. Znajomi pary nie mają wątpliwości, że "to miłość".

Gabriela Muskała, podobnie jak Zamachowski, jest aktorką i jak nikt rozumie emocje związane z wykonywaniem tego zawodu. "Jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym" - zdradził magazynowi informator.

Póki co, ani Zbigniew Zamachowski, ani jego domniemana nowa ukochana nie odnieśli się do tych rewelacji. Aktor zamieścił jedynie oświadczenie, w którym wskazał, że jego prywatne życie jest jego własną sprawą i nie zamierza go w żaden sposób komentować.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Przed dwoma laty życie Tomasza Lisa wywróciło się do góry nogami. Jak teraz radzi sobie dziennikarz

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Mieszkańców jednego z polskich miast czekają podwyżki opłat za wywóz śmieci. Niektórzy zapłacą nawet cztery razy więcej

O tym się mówi: Meghan Markle zasiądzie w Białym Domu? Jej biograf tego nie wyklucza