Jak podaje portal "Super Express", menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala, poinformował fanów artysty, że ten trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. O stan zdrowia piosenkarza martwią się jego syn i była żona. Oboje nie mieli kontaktu z Krzysztofem Krawczykiem od roku.

Krzysztof Krawczyk zniknął

Krzysztof Krawczyk zaczął się wycofywać z życia publicznego pod koniec 2019 roku. Tłumaczono to wówczas zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Piosenkarz zamierzał szybko wrócić na scenę, niestety na przeszkodzie stanęła mu epidemia koronawirusa. Przed kilkoma tygodniami Krzysztof Krawczyk miał się pojawić w specjalnym odcinku "Szansy na sukces".

Krzysztof Krawczyk/ YouTube @79wiosna
Krzysztof Krawczyk/ YouTube @79wiosna
Krzysztof Krawczyk/ YouTube @79wiosna

Ostatecznie nie pojawił się na nagraniu. To wtedy zaczęto spekulować, że stan zdrowia Krzysztofa Krawczyka nie jest najlepszy. Menadżer artysty uspokajał, że piosenkarz jest w dobrej kondycji, ale stara się unikać wychodzenia z domu, aby uniknąć zakażenia koronawirusem. "Wolimy uniknąć konsekwencji pandemii, nie chcemy ryzykować" - mówił wówczas Kosmala.

Od roku kontaktu z ojcem nie ma Krzysztof Junior, któremu miało zależeć na odbudowaniu relacji z tatą. Znajomy syna Krzysztofa Krawczyka przyznał, że Junior bardzo tęskni za ojcem. Został mu tylko on, bo jego mama Halina Żytkowiak zmarła przed dziesięcioma laty.

Na brak kontaktu z piosenkarzem skarży się również jego pierwsza żona, Grażyna Adamus. Piosenkarz przed 10 laty doszedł do wniosku, że chciałby zrekompensować wyrządzone jej krzywdy i wesprzeć ją finansowo. Przez cały ten czas wywiązywał się z obietnicy.

Niestety wiosną 2020 roku nagle całkowicie zerwał kontat ze swoją pierwszą żoną i przestał przelewać jej umówioną kwotę. Kobieta przyznaje, że jakoś poradzi sobie bez pieniędzy, jednak chciałaby wiedzieć skąd taka zmiana. Dodała, że "nie wie co się stało. Jestem zaniepokojona" - powiedziała cytowana przez "Super Express".

W imieniu Krzysztofa Krawczyka wypowiada się jego obecna żona Ewa, albo menadżer. Dziennikarze nie mają szansy porozmawiania osobiście.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Tomasza Stockingera. Co dolega aktorowi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zarabiam więcej, niż mój mąż. Jeszcze niedawno robił wszystko, bym straciła pracę. Szybko jednak zmienił zdanie

O tym się mówi: Oddała ojca do domu opieki i stała się wrogiem sąsiadów. "Co, pozbyłaś się ojca?"