Jak podaje portal "Super Express", przed rokiem Tomasz Stockinger przeszedł skomplikowaną operację serca. Rekonwalescencja trwała przez kilka miesięcy. Kiedy udało mu się dojść do siebie, pojawiły się kolejne problemy ze zdrowiem. Co dolega aktorowi?

Problemy ze zdrowiem Tomasza Stockingera

W lutym zeszłego roku Tomasz Stockinger przeszedzł poważną operację serca. U aktora doszło wówczas do uszkodzenia jednej z zastawek znajdujących się w sercu. Sytuacja była naprawdę poważna. Stockinger wiedział, że toczy się walka o jego życie, dlatego przed zabiegiem pożegnał się rodziną.

Tomasz Stockinger po operacji przez dłuższy czas dochodził do siebie. Dopiero w połowie roku wrócił do ćwiczeń, dużo spacerował, oczywiście wszystko zgodnie z zaleceniami lekarzy. "Trzeba być cierpliwym i konsekwentnym w ćwiczeniach" - mówił wówczas aktor znany z roli Pawła Lubicza w "Klanie".

Nie tak dawno aktor wrócił do gry w tenisa. Niestety gra była zbyt intensywna i znów czeka go przerwa od ukochanego kortu tenisowego. W czasie gry aktor nabawił się kontuzji nogi, która uniemożliwia ponowne stanięcie na korcie, przynajmniej na jakiś czas. Aktorowi nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać aż uda się mu uporać z kontuzją.

Tomasz Stockinger oczekuje obecnie na swoją kolej w podaniu szczepionki na koronawirusa. W rozmowie z "Twoim Imperium" aktor przyznał, że ma nadzieje, że wraz ze szczepieniem wróci normalność, za którą każdy z nas tęskni. Aktor zdradził, że najbardziej cieszy go perspektywa zobaczenia mamy, której nie widział od wielu miesięcy.

Życzymy Tomaszowi Stockingerowi szybkiego powrotu do pełni sił i pełnej sprawności.

To też może cię zainteresować: Lech Wałęsa w mgnieniu oka doszedł do siebie po operacji serca. W ostrych słowach wytknął błędy jednemu z kolegów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Piaseczny wciąż jest w szpitalu. Są nowe informacje o stanie jego zdrowia

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki ma pilny apel do Polaków. Prosi o modlitwę za Piotra Semkę. Dziennikarz trafił do szpitala