Łukasz Szumowski jest byłym szefem resortu zdrowia. Mężczyzna robił wszystko, by koronawirus nie rozprzestrzenił się na ogromną skalę.

Podczas pełnienia obowiązków ministra zdrowia, Łukasz Szumowski musiał opanować bardzo napiętą sytuację. Jak sam wyznał, ze względu na stres mało sypiał i nie miał czasu dla najbliższych.

Łukasz Szumowski to prawdziwy szczęściarz

Z tego powodu Łukasz Szumowski postanowił opuścić stanowiska ministra zdrowia. Ma teraz więcej czasu dla rodziny.

Łukasz Szumowski/ YouTube @MedExpress TV
Łukasz Szumowski/ YouTube @MedExpress TV

Jednak w czasie trwania pandemii Polacy zaciekawili się postacią Łukasza Szumowskiego. Mało tego, ciekawość wzbudziła również ukochana byłego ministra zdrowia, Anna Szumowska.

Piękna kobieta jest lekarką o specjalizacji anestezjologia. Tak jak Łukasz Szumowski, ma 49 lat, a byłego ministra zdrowia poznała na studiach medycznych.

Żona byłego szefa resortu zdrowia wygląda zniewalająco

Po zakończeniu studiów Łukasz Szumowski i Anna wybrali się razem do Indii, gdzie rozpoczęli pracę w hospicjum założonym przez Matkę Teresę z Kalkuty. Jakiś czas temu Anna Szumowska z chęcią opowiedziała o tym, jak wyglądał ten wyjazd.

Jako wolontariusze zajmowali się chorymi - myli, poili oraz karmili potrzebujących. Mało tego, tam właśnie usłyszeli z ust Matki Teresy przepowiednię, która miała duży wpływ na ich życie.

Łukasz Szumowski. Źródło: youtube.com
Łukasz Szumowski. Źródło: youtube.com
Łukasz Szumowski. Źródło: youtube.com

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE