Makijaż od wieków jest ważnym elementem kobiety. Na co dzień panie malują się same, jednak na większe okazje większość woli skorzystać z usług wyszkolonej osoby.

Mogłoby się wydawać, że lepiej na makijażu będzie się znać kobieta. Nic bardziej mylnego. Wizażysta Arber Bytyqi jest idealnym przykładem na to, że mężczyzna również zna się na sztuce make-up’u.

Profil tego mężczyzny robi furorę w sieci

Na instagramowym profilu wizażysty Arber’a Bytyqi możemy zobaczyć masę wspaniale pomalowanych kobiet. Mężczyzna od lat zajmuje się makijażem i widać, że ma prawdziwy talent.

Potrafi wydobyć z kobiety prawdziwe piękno. Arber potrafi podkreślić urodę każdej kobiety i pokazuje jej największe atuty.

Na profilu mężczyzny pojawiły się makijaże ślubne. Panny młode zostały sfotografowane przed i po wykonaniu makijażu. Trzeba przyznać, że ich wygląd się zmienił o 180 stopni!

To nieprawdopodobne, co potrafi zrobić wizażysta

Widać, że Arber nie wie, co to niemożliwe. Mężczyzna zakrył przyszłym pannom młodym wszelkie niedoskonałości. Trądzik, przebarwienia, czy cienie pod oczami nie były już widoczne. Sami zobaczcie, jak prezentowały się panie przed i po nałożeniu make-up’u.

Metamorfozy Arber’a zrobiły ogromne wrażenie na internautach. Instagramowy profil wizażysty śledzi już ponad 400 tysięcy osób. Mężczyzna tworzy zarówno naturalne i delikatne makijaże, jak i mocne, wieczorowe odsłony.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE