Jak podaje portal Pikio, Emilia Dankwa po raz pierwszy zagrała w serialu TVP kiedy miała zaledwie siedem lat. Wcieliła się wtedy w rolę Zosi Zalewskiej w serialu Rodzinka.pl. Fani od razu pokochali małą, zabawną dziewczynkę! Okazuje się, że obecnie zmieniła się nie do poznania!

Emilia Dankwa, screen Youtube @1sladem
Emilia Dankwa, screen Youtube @1sladem

Świetnie rozwija swoją karierę!

Emilię Dankwa świetnie sprawdziła się w roli zabawnej Zosi, w której po cichu, młodzieńczą miłością podkochiwał się serialowy Kacper Boski. Od czasu premiery serialu Rodzinka.pl minęło jednak już trochę czasu i jak się okazuje, obecnie Emilia Dankwa ma już piętnaście lat! Młoda kobieta chętnie pozuje do zdjęć i często pojawia się na różnorodnych imprezach.

Jak się okazuje, to rodzice Emilii od zawsze myśleli o tym, aby ich córka osiągnęła spektakularny sukces w show – biznesie. To właśnie mama dziewczynki założyła jej profesjonalne konto w jednej z agencji aktorskich. Mimo wszystko, rodzice młodej aktorki dbali o to, aby jej kariera w żaden sposób nie odbiła się na jej nauce oraz zachowaniu.

- To jest praca jak każda inna [...] Nie pompowaliśmy tego tematu. Byłam zaznajomiona z produkcją telewizyjną, pracowałam w jednej ze stacji. Nie jesteśmy na takim „przydechu” – wyjaśniła Monika Dankwa, mama aktorki.

Naturalność jest dla niej najważniejsza

Co więcej, aktorstwo to niejedyna pasja Emilii Dankwy. Młoda aktorka uwielbia także sporty zimowe, jadę konną oraz chętnie podróżuje. Wolny czas stara się spędzać ze swoimi ukochanymi rodzicami oraz przyjaciółmi.

Warto także zaznaczyć, że obecnie Emilia Dankwa stawia na naturalność! Jej stylizacje zachwycają i idealnie podkreślają jej figurę, jednak nie ma w nich przepychu i są pozbawione wyzywającego stylu. Młoda aktorka zrezygnowała także z makijażu i stawia na naturalność! Nie da się ukryć, że wygląda po prostu przepięknie!

Jak informował portal "Życie PL": KAMIL STOCH ZAMIEŚCIŁ NIEZWYKŁY WPIS. ZWRÓCIŁ SIĘ DO ANDRZEJA STĘKAŁY. O CO POSZŁO

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Portal "Życie PL" pisał również: ZNANY NAM OBECNIE SPOSÓB SEGREGACJI ŚMIECI ODEJDZIE DO HISTORII? JUŻ WKRÓTCE ZMIENIĄ SIĘ ZASADY SORTOWANIA ODPADÓW

Pisaliśmy również o: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD