Jak podaje portal "Pikio", ostatni odcinek "Sanatorium miłości" emitowanego na antenie TVP wywołał spore kontrowersje. Z falą krytyki musiała zmierzyć się prowadząca program Marta Manowska. Co wywołało tak wiele emocji?

Krytyka Marty Manowskiej

Marta Manowska prowadząc program "Sanatorium miłości" ma za zadanie wspierać seniorów między innymi w pokonywaniu przez nich własnych ograniczeń i lęków. W ostatnim odcinku, Manowska odbyła rozmowę z jednym z uczestników miłosnego show TVP, Andrzejem. To, w jaki sposób przebiegała wspomniana rozmowa nie spodobało się widzom.

W ostatnim odcinku nie brakowało skrajnie różnych emocji. Pomiędzy uczestnikami "Sanatorium miłości doszło do konfliktu, w którego złagodzenie zaangażowała się Marta Manowska. Dzięki niej udało się wyjaśnić nieporozumienie. Na tym mogłaby się sprawa zakończyć. Stało się jednak inaczej.

Marta Manowska zaprosiła na prywatną rozmowę m.in. Andrzeja i to właśnie to, wywołało wśród fanów programu oburzenie. Zarzucili prowadzącej stronniczość i nie zachowanie tak potrzbenego dystansu.

64-letni Andrzej dał się do tej pory poznać widzom jako osoba pogodna. Nie rozgrzebywał publicznie traumatycznych wydarzeń z własnej przeszłości i z optymizmem podchodził do każdego kolejnego dnia. Manowska postanowiła pogrzebać głębiej. Jednek rezolutny senior skutecznie jej to uniemożliwił.

"Nigdy nie będziesz w stanie zajrzeć mi do serca, co tam siedzi. Jeszcze raz ci mówię - jest się takim, jakim cię inni widzą" - powiedział Manowskiej Andrzej.

Wielu widzom zachowanie Marty Manowskiej bardzo się nie spodobało. Pojawiły się zarzuty, że prowadząca nie jest w stanie uszanować prywatności, do której każdy z nas ma prawo. Część internautów zauważyła, że rozmowa Marty Manowskiej z Andrzejem była przeprowadzona w duchu oskarżenia o granie. Wielu nie było w stanie zrozumieć, o co tak naprawdę chodziło prowadzącej.

Do zarzutów postanowiła odnieść się sama Marta Manowska, która wskazała, że jej rozmowa z Andrzejem "nie była anty" i podkreśliła, że jej zadaniem było wyeksponować jak pięknym człowiekiem jest Andrzej.

A jak wy odebraliście rozmowę Marty Manowskiej i Andrzeja?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Suchora zamieściła wzruszający wpis w mediach społecznościowych. Żona Krzysztofa Kowalewskiego nie może pogodzić się ze stratą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdjęcie opublikowane przez Igę Lis wywołało niemałe poruszenie w sieci! Fani nie mają wątpliwości, że wiedzą już, gdzie mieszka młoda gwiazda

O tym się mówi: TVP zaliczyło kolejną wpadkę. Stacja postanowiła przeprosić. Co się stało