Jak podaje portal "Parenting", kiedy na świecie pojawiają się dzieci, ich rodzice przykładają jeszcze większą wagę do tego, żeby zachować łazienkę w swoim domu w czystości - nawet jeśli przy maluchach nie specjalnie widać efekty ich wysiłków.

Jak najmniej chemii

Małe dzieci uwielbiają wkładać do buzi wszystko, co znajdzie się tylko w pobliżu ich rączek. Daltego bezwzględnie należy pamiętać o trzymaniu wszelkich środków czystości poza ich zasięgiem. Z obawy przed tym, że dziecko zatruje się chemikaliami, wielu rodziców szuka naturalnych metod utrzymania porządku w domu, takich jak choćby ocet jabłkowy, soda oczyszczona, czy kwasek cytrynowy.

Maluchy w trakcie korzystania z toalety nie zawsze trafiają do celu. Niestety często mocz ląduje na podłodze, powodując nieprzyjemny zapach rozchodzący się po pomieszczeniu. Jak sprzątać łazienkę, żeby była czysta, higieniczna i bezpieczna dla naszych maluchów? Idealnie sprawdzi się przy tym pianka do golenia!

Pianka do golenia/ YouTube @WP
Pianka do golenia/ YouTube @WP
Pianka do golenia/ YouTube @WP

Wystarczy pokryć podłogę wokół toalety oraz samej toalety pianką do golenia i pozostawić na kilka godzin, a jeśli mamy taką możliwość, to na całą noc. Po upływie tego czasu wystarczy spłukać piankę. Zastosowanie kilkukrotnie tego prostego patentu pozwoli nam pozbyć się przykrego zapachu moczu.

Dodatkowym atutem zastosowania tego prostego patentu jest to, że pianka do goelenia jest stosunkowo niedroga. Nic dziwnego, że na punkcie tego prostego patentu oszaleli rodzice na całym świecie, przekazując go dalej.

Pianka do golenia/ YouTube @WP
Pianka do golenia/ YouTube @WP
Pianka do golenia/YouTube @WP

A wy, jakie macie sprawdzone patenty na czyszczenie łazienki i pozbywanie się z niej nieprzyjemnych zapachów?

To też może cię zainteresować: Jak pozbyć się rybików z łazienki? Ten sposób jest niezawodny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 57-letnia kobieta urodziła dziecko zaskakując wszystkich. Przed tym przeżyła bardzo trudne chwile. O co chodzi

O tym się mówi: Syn Lecha Wałęsy zdradził, jak naprawdę wyglądają relacje jego rodziców. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu Wałęsów

Z życia gwiazd: Krzysztof Ibisz z ukochaną kupują wspólny apartament. Wnętrza robią wrażenie