Cytryna nigdy nie jest zbyteczna, ponieważ ma dużo składników odżywczych, mocny aromat, który szybko poprawia nastrój.

Skórka owocu jest bardzo cenna - można ją nie tylko dodać do wypieków, ale także znaleźć dla niej inne zastosowanie.

Po prostu weź i całkowicie zamroź cytrynę w zamrażarce. Gdy zetrzesz skórkę, będzie bez goryczy i możesz ją użyć w dowolnym daniu.

Na przykład dodaję do sosów do dań mięsnych i rybnych. Dziś popularna „cytrynowa szmatka”, która pomaga utrzymać w czystości drewniane powierzchnie i produkty, a także srebro:

zmielić pół cytryny blenderem; wymieszać tę masę z 3 - 4 łyżkami oleju w szklanym pojemniku; przykryj pojemnik i włóż go do lodówki na tydzień. W celu zaparzenia; zalać wrzątkiem (proporcje 1 do 2), przecedzić.

Zwilż szmatkę w mieszance, umyj każdą powierzchnię. Wystarczy poczekać, aż produkt ostygnie, aby się nie poparzyć. Sokiem z cytryny można czyścić powierzchnie w łazience i kuchni.

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW