Kobieta została nawet odsunięta od prowadzenia programu „The Voice of Poland”, również jej praca w śniadaniówce „Pytanie na sniadanie” była zagrożona. W sobotni poranek jednak była Miss Polonia zjawiła się pod gmachem TVP. Kobieta podjechała moterem, który warty jest blisko 60 tys. złotych.

Ostatnio okazało się, że Marcelina Zawadzka zamieszana jest w aferę podatkową. Z tego powodu prezenterka straciła pracę w „The Voice of Poland”, a jej dalsza współpraca z programem „Pytanie na sniadanie” była zagrożona.

Marcelina Zawadzka wraca do TVP

Marcelina Zawadzka długo ukrywała ten fakt. W końcu okazało się, że prezenterka nie rozwiązała umowy z Telewizją Polską, dzięki czemu została w śniadaniówce. O tym, że wraca, prezenterka poinformowała sama, a informacja ta wkrótce została potwierdzona przez Telewizję Polską.

W sobotę popularna śniadaniówka „Pytanie na śniadanie” obchodziła 18. urodziny. Z tego powodu nagrywano wydanie świąteczne, na którym zjawiło się wiele gwiazd. Nie zabrakło także Marceliny Zawadzkiej, która zaskoczyła internautów swoim pojazdem.

Była Miss Polonia na motorze wartym ok. 60 tys. złotych, screen Google

Pod gmach Telewizji Polskiej była Miss Polonia podjechała motocyklem, który wart jest ok. 60 tys. złotych. Trzeba przyznać, że wyglądała na nim bezkonkurencyjnie.

Była Miss Polonia na motorze, screen Google

Marcelina Zawadzka podjechała pod gmach TVP na motorze, screen Google

Marcelina Zawadzka, screen Google

Jak informował portal „Życie.pl”: Były mąż Dominiki Kulczyk wziął ślub, Jak wyglądały zaślubiny księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego

Przypomnij sobie: Czy Perfekcyjna Pani Domu zostanie nową prezenterką programu „Dzień Dobry TVN”

Portal „Życie.pl” pisał również: Na temat zwolnienia Macedamian Girl i Roberta El Gendiego z „Pytania na śniadanie” zabrała głos Monika zamachowska