Pewnie jest tak, że zostali zwolnieni z dnia na dzień. Dziennikarka Monika Zamachowska na tą sytuację powiedziała: - To są absolutnie normalne praktyki.

Program "Pytanie na śniadanie" nadal podlega zmianom. Teraz stało się wiadomo, że z show pożegnała się kolejna para prowadzących. Do tego momentu poranny program prowadzili: Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny oraz Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl i Robert El Gendy. Ostatnie pożegnały się niedawno.

youtube.com

Rezygnacja z pary prowadzących "Pytania na śniadanie" wprowadziło do szoku ich samych. Tamara Gonzalez Perea pojaśniła na swoim Instagramie, że nie wie, co się stało powodem opuszczenia show. Fani ją pytają:

"Dlaczego nie jesteś już w "PnŚ"?"

Blogerka odpowiedziała:

"Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi"

Monika Zamachowska zabrała głos na temat zwolnienia Macademian Girl i Roberta El Gendiego z "Pytania na śniadanie"

Postanowienie TVP zaskoczyło wielu widzów. Plotkuję się, że Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy zostali zwolnieni nagle, z dnia na dzień. Monika Zamachowska stwierdziła, że takie decyzję w Telewizji Polskiej są całkiem normalnym.

To są absolutnie normalne praktyki. W Telewizji Polskiej nigdy nie było innych, ponieważ pracują w niej ludzie bez klasy, elegancji i bez umiejętności miękkich, społecznych, towarzyskich. To są w pewnym sensie już ludzie skrzywieni, a od 2015 roku powiedziałabym, że to jest sto procent składu Telewizji Polskiej, więc niczego innego bym się absolutnie nie spodziewała

Przy tym dodała:

Mój mąż ma takie powiedzenie: tonący "brzydko" się chwyta. Myślę, że jest ono bardzo adekwatne do tej sytuacji

W końcu, spodziewamy się jak tylko pojawi się pierwszy odcinek "Pytania na śniadanie" z nową parą prowadzących.

Jak informował portal "Wiesz": KIEPSKA INFORMACJA DLA RODZICÓW OBAWIAJĄCYCH SIĘ POSŁANIA DZIECI DO SZKOŁY OD 1 WRZEŚNIA! MOŻNA DOSTAĆ GRZYWNĘ, A UCZEŃ I TAK TRAFI DO ŁAWKI

Przypomnij sobie: JAK PRAWIDŁOWO I BEZ USZKODZEŃ WYCZYŚCIĆ FUGI? NACZELNY PROBLEM W ŁAZIENCE I KUCHNI JUŻ NIE BĘDZIE SPĘDZAŁ SNU Z POWIEK

Portal "Wiesz" pisał również: POLSKIE WŁADZE ZAPOWIADAJĄ ZMIANY W PROGRAMIE MIESZKANIE PLUS. MAJĄ ONE UŁATWIĆ ŻYCIE MŁODYM „KTÓRZY NIE CHCĄ BYĆ ZNIEWOLENI PRZEZ KREDYT”