Kochająca żona wspierała Lewandowskiego również podczas ważnego meczu. Na dowód miłości trenerka podzieliła się także romantycznymi zdjęciami oraz napisała kilka pięknych słów.

Tydzień temu spełniło się największe marzenie Roberta Lewandowskiego – otrzymał zwycięstwo w Lidze Mistrzów oraz triumfalnie podniósł puchar! Bayern Monachium pokonał w finale Paris Saint-Germain, a sam Lewandowski zdobył tytuł króla strzelców.

View this post on Instagram

NEVER STOP DREAMING🏆

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Przypomnijmy, że siedem lat temu „Lewy” z drużyną Borussia Dortmund brał już udział w finale rozgrywek, jednak los potoczył się inaczej.

Łączy ich nie tylko miłość, ale i przyjaźń

Anna Lewandowska zawsze jest przy mężu, czego ten nie ukrywa, a wręcz odwrotnie wyznaje, że to dzięki niej osiągnął tak wielki sukces. Ze swojej strony także stara się wspierać Annę podczas realizacji własnych projektów. Trenerka zdradza, że to właśnie mąż jest dla niej największą motywacją.

Małżeństwo Lewandowskich zaznacza, że oprócz miłości, łączy ich także prawdziwa przyjaźń, o której to trenerka napisała wzruszające słowa w opisie do uroczych zdjęć z mężem.

– Przyjacielem jest ten, dzięki któremu stajemy się każdego dnia lepsi i czujemy się sobą – napisała Lewandowska na Instagramie.

Pod zdjęciem roi się od czułych komentarzy internatów: „Piękne zdjęcie, piękna relacja!”, „Jedno zdjęcie, a pokazuje WSZYSTKO”, „To jest właśnie najpiękniejsze. Mąż Przyjaciel. Nie ma lepszej relacji”.

Na dodatek zdjęcia z romantycznej sesji Anna Lewandowska opublikowała także w InstaStory. Są to zdjęcia z wesela, na którym była razem z rodziną w lipcu.

Lewandowscy, screen Instagram @annalewadowskahpb

Lewandowscy, screen Instagram @annalewadowskahpb

Na zdjęciach możemy zobaczyć, że Robert Lewandowski pojawił się na wspomnianym weselu w garniturze marki, której właścicielem jest jego szwagier – Singor Leone. Jednak Anna bardziej zachwyciła swoją kreacją. Dzięki krótkiej granatowej sukience w białe groszki od Magdy Butrym wyglądała oszałamiająco.

Na zdjęciu z córeczką Klarą widzimy szczęśliwą Annę Lewandowską, a jej uśmiech wzbudza zachwyt.

Anna Lewandowska z córką, screen Instagram @annalewandowskahpb

Jak informował portal „Życie.pl”: Gdyby nie ona, wszystko mogłoby potoczyć się inaczej. Jakie są zasługi Jolanty Kwaśniewskiej

Przypomnij sobie: Tadeusz Rydzyk cierpi na jedną dolegliwość. Choroba jest nie do wytrzymania, a ból wręcz paraliżujący

Portal „Życie.pl” pisał również: Rząd szykuje nowy program Plus dla Polaków. Kto skorzysta tym razem