Gdyby nie ona, wszystko mogłoby potoczyć się inaczej.

Jolanta Kwaśniewska zdobyła uznanie wśród wielu Polaków, do tej pory nazywana jest najlepszą pierwszą damą w historii Polski. Jednak większość osób nawet nie podejrzewało, że była pierwsza dama ma za sobą ogromne dokonania.

Gdyby nie Jolanta, wszystko wyglądałoby o wiele gorzej

Jolanta Kwaśniewska, screen Google

Jak się okazało, Jolanta Kwaśniewska miała wielki wpływ na dzisiejszy wygląd urzędu pierwszej damy. Niestety, gdy sama sprawowała funkcję pierwszej damy w Polsce, nie miała wytycznych jak powinna się zachowywać, dlatego też starała się ciężko pracować i angażować w wiele rzeczy, aby znaleźć odpowiednią działalność dla siebie. W końcu zajęła się działalnością charytatywną. Otóż, gdyby nie wielkie zaangażowanie Jolanty Kwaśniewskiej w życie społeczne, rola dzisiejszej pierwszej damy mogłaby wyglądać inaczej.

– W tamtym czasie nie wiedziałam, jak będę funkcjonowała. Rezygnowałam z dotychczasowego życia, nie mając pojęcia, jakie staną przede mną wyzwania. Wiedziałam jedno - nie będę bezczynna. Po zaprzysiężeniu mojego męża na urząd prezydenta próbowałam dopytać się o moją rolę. Wówczas nie istniały w Polsce żadne ramy ani standardy określające rolę czy zasady działalności pierwszej damy – zdradziła Jolanta Kwaśniewska w rozowie z Onet.pl.

Jolanta Kwaśniewska najlepszą pierwszą damą

Jolanta Kwaśniewska, screen Google

Obecnie każda pierwsza dama Polski powinna zajmować się działalnością charytatywną, co również budzi więlki szacunek do jej osoby. Jolanta Kwaśniewska, która jako pierwsza zaangażowała się w działalnośc charytatywną, również teraz nie porzuca swojego zainteresowania i nadal niesie pomoc wielu ludziom. Na dzień dzisiejszy ma fundację, która pomaga osobom zmagającym się z niepełnosprawnościami.

Jak informował portal „Zyciepl”: Jak epidemia wpłynęła na wzrost bezrobocia? Konkretne dane podaje minister rodziny, pracy i polityki społecznej

Przypomnij sobie: Cichopek zadebiutowała w roli prowadzącej „Pytania na śniadanie”

Portal „ Zyciepl ” pisał również: Ostrzeżenie pogodowe. Prognoza pogody w Polsce na najbliższe dni