Portal o2, przekazał ostatnio informację pochodzącą z portalu Fakt, która to dotyczyła ostatnich wyników rankingu zaufania. Jak się okazuje, pierwszą pozycję we wspomnianym rankingu zajął sam prezydent Andrzej Duda.

To niebywały sukces!

Warto tutaj zaznaczyć, że prezydent zyskał niebywałą przewagę. Według przeprowadzonego sondażu, Andrzej Duda jest obdarzony zaufaniem przez aż 46% Polaków! Natomiast, 39% rodaków wyznało, że nie ufa prezydentowi!

Na drugim miejscu, z wynikiem 43% znalazła się natomiast lider Polski 2050 – Szymon Hołownia. Z kolei tego polityka, zaledwie 30% Polaków nie darzy zaufaniem. Na trzeciej pozycji uplasował się natomiast premier Mateusz Morawiecki, któremu ufa 39% ankietowanych! Politykowi nie ufa natomiast, aż 46% badanych rodaków.

Okazuje się, że powody do dumy ma także obecny prezydent Warszawy. Rafał Trzaskowski cieszy się zaufaniem 37% rodaków. To również bardzo dobry wynik.

Komu nie ufamy?

Na Twitterze CBOS pojawił się post dotyczący przeprowadzonego badania, które odbyło się w dniach od 3 do 13 stycznia tego roku. Do badania zaangażowanych zostało 1135 Polaków.

Okazuje się, że podczas badania ankietowani zostali zapytani także o to, komu z obecnych polityków absolutnie nie ufają. W tym wypadku w czołówce znalazł się Jarosław Kaczyński, któremu nie ufa aż 58% ankietowanych, a tuż za nim uplasował się Zbigniew Ziobro wraz z Donaldem Tuskiem. Obu wspomnianym politykom nie ufa po 52% rodaków.

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: ADAM MAŁYSZ UJAWNIŁ COŚ NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCEGO. LEGENDARNY SKOCZEK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE. IŚCIE NIESPOTYKANE WARUNKI W HOTELU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA JANDA WE WZRUSZAJĄCYCH WSPOMNIENIACH O BARBARZE KRAFFTÓWNIE. AKTORKA OPOWIEDZIAŁA O OSTATNICH CHWILACH. WYSZŁY NA JAW WIEŚCI O JEJ CHOROBIE