Ich debiut przewidywany był na początek jesieni, jednak nie mogli się powstrzymać i pojawili się razem już podczas piątkowej edycji – 30 minut przed końcem programu Cichopek i Kurzajewski zjawili się w studiu, zastępując Idę Nowakowską i Łukasza Nowickiego. Co na to Macedomian Girl, której to miejsce zajęła Cichopek?

Kilka dni temu miejsce miała prezentacja jesiennej ramówki TVP, podczas której zauważyć można było wiele gwiazd, jednak to postać Katarzyny Cichopek zwróciła największą uwagę. Jak wiadomo bowiem, od jesieni aktorka podejmie się nowej pracy – zostanie jedną z prowadzących programu „Pytanie na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek, screen Google

Zmiany w załodze „Pytania na śniadanie”

Jak mogliśmy przeczytać na łamach Faktu.pl, na jesień zaplanowane są wielkie zmiany w składzie prezenterów popularnej ramówki „Pytanie na śniadanie”. Mało kto się spodziewał, że program opuści jedna z najbardziej lubianych par prowadzących – Mecedomian Girl (Tamara Gonzalez Parea) i Robert El Gendy. W nagraniu, które Macedomian Girl udostępniła na swoim Instagramie, blogerka opowiedziała o tym, dlaczego już więcej nie pojawi się w „Pytaniu na śniadanie”.

Macedomian Girl, screen Google

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że młoda kobieta nie potrafiła dogadać się z władzami TVP w kwestii finansowej.

Miejsce pary zająć ma gwiazda „M jak Miłość” Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Niewątpliwie, nie będzie to dla nich trudne doświadczenie, bowiem już od dłuższego czasu związani są z Telewizją Polską oraz niejednokrotnie brali udział w programach na żywo. Na dodatek, Kurzajewski przed laty (2009-2011) był już prowadzącym „Pytania na śniadanie”, a jego partnerką była ówczesna żona Paulina Smaszcz.

Debiut nowej pary w „Pytaniu na śniadanie”

W piątek nowa para prowadzących, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, zjawili się w „Pytaniu na śniadanie”, mimo że ich debiut przewidziany był na początek września. Para jednak nie mogła odmówić sobie przyjemności, aby zrobić niespodziankę widzom. Nowy duet na pół godziny przed zakończeniem ramówki zastąpił parę Idę Nowakowską i Łukasza Nowickiego.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali w PnŚ, screen Google

O swojej nowej roli Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami na InstaStory: „Melduję się. Jestem już w Telewizji Polskiej, czekam na swoje wejście antenowe na korytarzu przed studiem "Pytania na śniadanie". Trzymajcie kciuki" – napisała. A po oficjalnej prezentacji ramówki w czwartek opublikowała post w swoim Instagramie, w którym informowała, że teraz będzie częścią ekipy „Pytania na śniadanie”.

Macedomian Girl, którą zastąpiła Katarzyna Cichopek, z wielką klasą skomentowała post aktorki: „Kasiu, zawsze byłaś życzliwą mi osobą, teraz ja życzę Tobie i Maćkowi spełnienia w nowej roli i tej satysfakcji, którą niegdyś dawała mi i Robertowi. Widzowie PNŚ na pewno przyjmą Was ciepło”.

Jak informował portal „Wiesz”: Na temat zwolnienia Macedamian Girl i Roberta El Gendiego z „Pytania na śniadanie” zabrała głos Monika Zamachowska. Progra, ciągle się zmienia

Przypomnij sobie: Działania, które moga okazać się niebezpeczne dla Polski. Jasnowidz przewidział wiele zdarzeń

Portal „Wiesz” pisał również: Koronawirus w Kancelarii Prezydenta Polski. Jak się czuje zakażony