Pogoda w większej części Europy kształtuje się przez rozległe zatoki niskiego ciśnienia oraz strefy frontów atmosferycznych, które w środowisku zachodniej cyrkulacji atmosfery objawiają się dużą ilością wilgoci i związanymi z nią opadami deszczu, a także burzami z istotnie nasiloną prędkością wiatru.

Pogoda w czwartek

27 sierpnia, w czwartek w Polsce wystąpi niskie ciśnienie. Napłynie wilgotne i chłodne powietrze z zachodu Europy. W Polsce pojawi się wiele chmur, również będzie padał deszcz razem z burzami, dokładnie w województwach północnych, do 10-20 mm, gradu o średnicy do 1 cm oraz wiatr o prędkości do 50-60 km/h. Temperatura powietrza wyniesie około 17 st. C/21 st. C.

Prognoza w dniu 27.08.2020 r

Pogoda w piątek

28 sierpnia, w piątek oczekiwane jest zachmurzenie na terenie południowo-zachodnich i zachodnich w kraju. Opady deszczu wystąpią na północy, wieczorem opady oczekiwane są w miejscowościach południowo-zachodnich. W nocy z piątku na sobotę zwiększą swoje natężenie do umiarkowanego - dotyczy to województw południowo-zachodnich po północny wschód. Wiatr będzie wiać słabo i umiarkowanie, z kierunków zmiennych. Temperatura powietrzana poziomie 17 st. C/26 st. C.

Pogoda w sobotę

29 sierpnia, w sobotę Polska będzie zachmurzona z opadami deszczu, zwłaszcza od województw południowych po północny wschód. Wiatr będzie wiać słabo i umiarkowanie, z dominacją kierunków południowych. Temperatura powietrza osiągnie przeważnie 16 st. C/28 st. C.

Jak informował portal "Wiesz": KIEPSKA INFORMACJA DLA RODZICÓW OBAWIAJĄCYCH SIĘ POSŁANIA DZIECI DO SZKOŁY OD 1 WRZEŚNIA! MOŻNA DOSTAĆ GRZYWNĘ, A UCZEŃ I TAK TRAFI DO ŁAWKI

Przypomnij sobie: JAK PRAWIDŁOWO I BEZ USZKODZEŃ WYCZYŚCIĆ FUGI? NACZELNY PROBLEM W ŁAZIENCE I KUCHNI JUŻ NIE BĘDZIE SPĘDZAŁ SNU Z POWIEK

Portal "Wiesz" pisał również: POLSKIE WŁADZE ZAPOWIADAJĄ ZMIANY W PROGRAMIE MIESZKANIE PLUS. MAJĄ ONE UŁATWIĆ ŻYCIE MŁODYM „KTÓRZY NIE CHCĄ BYĆ ZNIEWOLENI PRZEZ KREDYT”