Jak podaje portal "Super Express", Donald Tusk bo bardzo intensywnych kilku dniach związanych ze swoim powrotem na polską scenę polityczną, postanowił nieco odpocząć. Wspólnie z najbliższymi wybrał się do chorwackiej miejscowości Dubrownik. W czasie jednego ze spacerów został przyłapany przez fotoreporterów. Co miał ze sobą były premier?

Donald Tusk wybrał się z najbliższymi na wakacje do Chorwacji

Donald Tusk niedawno ogłosił swój powrót na polską scenę polityczną i zaczął bardzo intensywne spotkania z członkami partii, wyborcami i dziennikarzami. Były premier jest jednak nie tylko politykiem, ale także mężem, ojcem i dziadkiem, dlatego wybrał się z najbliższymi na wakacyjny wypoczynek w Chorwacji.

Donald Tusk / YouTube: naTemat.pl
Donald Tusk / YouTube: naTemat.pl
Donald Tusk/YouTube @naTemat.pl

W słonecznym Dubrowniku towarzyszyła mu nie tylko żona Małgorzata, ale również syn Michał z rodziną. Tym razem zabrakło z nimi Kasi Tusk, która wspólnie z mężem i córeczką została w Sopocie. Jak podaje portal "Super Express" wybór Dubrownika przez Tusków wiązał się z ich ulubionym serialem, jakim ma być "Gra o tron". Wiele scen uwielbianego przez widzów serialu powstało właśnie w Dubrowniku.

W trakcie spacerów Donald Tusk troskliwie opiekował się swoimi wnukami. Otrzymał od nich bardzo odpowiedzialne zadanie - miał pilnować ich ulubionego pluszaka, co możecie zobaczyć na zdjęciach tutaj. W czasie spaceru były premier postanowił się ochłodzić, kupując sobie lody nieopodal baszty Minčeta. Jak na prawdziwego polityka przystało nie mogło również zabraknąć spotkań związanych z tym obszarem aktywności byłego premiera.

Donald Tusk w czasie wakacyjnego wyjazdu spotkał się z premierem Chorwacji Andrejem Plenkoviciem. Jedną z poruszanych przez panów kwestii było ponowne przejęcie sterów w Platformie Obywatelskiej przez Tuska.

Mieliście okazję być w chorwackim Dubrowniku?

To też może cię zainteresować: Najbogatsze polskie rodziny. Kto znalazł się w rankingu? Nie tylko Kulczykowie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze zdjęcia Agnieszki Fitkau-Perepeczko wprawiają w osłupienie. Aż trudno uwierzyć, że ma 80 lat

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla emerytów. W przyszłym roku do ich kieszeni trafi więcej pieniędzy. Na jakie podwyżki mogą liczyć seniorzy