Jak podaje "Super Express", Agnieszka Fitkau-Perepeczko zamieszkiwała nie tylko Polskę, ale również Australię. Gwiazda może pochwalić się więc obeznaniem i dalekimi podróżami. Przez młodszych widzów kojarzona jest jako Simona z serialu "M jak miłość", przez starszych jako żona Marka Perepeczki - aktora odgrywającego główną rolę w serialu o Janosiku.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko funkcjonuje w show-biznesie od lat, ale co ciekawe, zupełnie się nie zmienia. Wciąż wygląda tak samo - młodo i promiennie, choć już niedługo skończy osiemdziesiąt lat. Jest aktywna w social mediach i z chęcią dzieli się za ich pośrednictwem z fanami momentami ze swojego życia prywatnego.

Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcia, które wprawiły nas w osłupienie. Agnieszka wygląda na nich olśniewająco!

Jaki aktorka ma sposób na tak wspaniały wygląd? Okazuje się, że gwiazda wcale nie przestrzega żadnych restrykcyjnych diet, a wręcz przeciwnie - ma słabość do czerwonego mięsa i wina, które nie są sprzymierzeńcem zdrowego stylu życia.

Niestety, utarło się, że mężczyzna im starszy, tym lepszy, a kobieta, która przekroczyła 70. to stara raszpla. To okrutne i niesprawiedliwe! Dyskutujemy o tym na moim profilu i dochodzimy do wniosku, że trzeba czerpać radość z małych rzeczy. Mnie cieszy dobrze wysmażony stek, który mogę zjeść na moim tarasie z kieliszkiem wina, dobra książka. Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Zgadzacie się z poglądami aktorki i podzielacie jej wizję życia?

To również może Cię zainteresować: Robert Lewandowski Doradza Hubertowi Hurkaczowi? Łączy Ich Nie Tylko Sport, Ale Również Biznes

Zobacz także: Kukulska W Nowej Fryzurze. Postawiła Na Ostre Cięcie I Zrezygnowała Z Loków