Jak podaje portal "Jastrząb Post", para prezydencka spotkała się z podopiecznymi Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa. W trakcie tego spotkania prezydent Andrzej Duda nie szczędził swojej żonie romantycznych gestów. Nie przejmował się nawet tym, że nie byli sami.

Andrzej i Agata Dudowie wciąż zakochani

Andrzej Duda objął urząd prezydenta po wygranych w 2015 roku. Ubiegły rok przyniósł mu reelekcję. Do Pałacu Prezydenckiego polityk wprowadził się wspólnie z żoną, Agatą Kornhauser-Dudą. Pierwsza ama towarzyszy mężowi w czasie różnych spotkań, zachwycając przy tym świetnie dobranymi stylizacjami.

Jedną z ostatnich kreacji, jakimi zachwyciła pierwsza dama, była ciemna sukienka z przeźroczystymi rękawami, do której pierwsza dama założyła czrwony pasek i szpilki w tym samym kolorze. Agata Kornhauser-Duda pojawiła się w niej w Lipnicy Murowanej, gzie wspólnie z mężem wręczali medale parom z dużym stażem małżeńskim i odsłaniali tablicę upamiętniającą tragicznie zmarłych Marię i Lecha Kaczyńskich.

To zdjęcie zapamiętamy na długo

Ostatnio para prezydencka ugościła w Pałacu Prezydenckim dzieci znajdujące się pod opieką Sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa. Zakonnice dbają o to, żeby ich podopieczni dorastali w poczuciu bezpieczeństwa, miłości i pełnej akceptacji. W trakcie spotkania zrobiono kilka pamiętkowych zdjęć. Jedno z nich przykuwa uwagę w sposób szczególny.

Nie zważając na obecność sióstr zakonnych i dzici, prezydent Andrzej Duda postanowił okazać swojej żonie miłość, całując ją w policzek. Moment ten uwieczniono na fotografii, którą możecie zobaczyć poniżej.

Zaskoczyła was ta czułość ze strony prezydenta?

To też może cię zainteresować: Ostre słowa byłego ochroniarza Aleksandra Kwaśniewskiego. Przy okazji zdobył się na bardzo szczere wyznanie. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazda TVP została sama z maleńkim synkiem. Kto obecnie pomaga Idzie Nowakowskiej w opiece nad dzieckiem? Bez niej nie dałaby rady

O tym się mówi: Niż genueński nadciąga nad Polskę. IMGW alarmuje by się na to odpowiednio przygotować. Co nas czeka w najbliższym tygodniu