Monika Olejnik od lat jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Gwiazda telewizji TVN i TVN24 przeprowadziła już niezliczoną liczbę wywiadów i rozmów ze znanymi gośćmi ze świata polityki.

Jak podaje portal „Super Express”, nie zawsze wszystko szło po myśli dziennikarki i zdarzały się różnego rodzaju wpadki. Ostatnio opowiedziała o jednym z nich.

Strój ma duże znaczenie

Z okazji 20-lecia istnienia stacji TVN24, Monika Olejnik opowiedziała nieco o specyfice pracy, która doprowadziła do zabawnej wpadki wzbudzającej wybuch śmiechu wśród wszystkich obecnych.

Jak się okazuje, w studiu „Kropki nad i” używany jest tzw. green screen czyli zielone tło, które jest jednym ze sposobów obróbki materiałów wizualnych często wykorzystywany w produkcjach telewizyjnych. Dzięki temu na ekranie widzimy interesujące tło zamiast zwykłego studia telewizyjnego.

Uczestnicy nie mogą wówczas mieć na sobie nic zielonego ponieważ wówczas zlewają się z tłem. Pomimo sporego doświadczenia raz zapomniała o tym nawet dziennikarka.

„Kompletnie się zakręciłam, zapomniałam - Jeden z operatorów powiedział: 'O, jak Ty wyglądasz'. Myślałam, że mówi, że ładnie wyglądam, ale okazało się, że była tylko moja głowa. (śmiech) Tak, to bywa trudne…” – ujawniła Monika Olejnik w Plejadzie.

Anna Grodzka / YouTube: TVP Info
Anna Grodzka / YouTube: TVP Info

Podobną wpadkę w jej programie miała jedna z ówczesnych posłanek Anna Grodzka. Kobieta założyła zieloną bluzkę, ale miała jeszcze białą marynarkę, którą udało się zapiąć i uratować sytuację.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ojciec Rydzyk ma w planach przejście na emeryturę? Kontrowersyjny duchowny jasno określił swoje stanowisko w tej sprawie. Czego możemy się spodziewać

Jak informował portal „Życiepl.com”: Powrót uczniów do szkół na jesień wcale nie jest taki pewny. Minister Czarnek spodziewa się czwartej fali koronawirusa. Co zaplanowana w tej sytuacji

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Sławomir zdobył się na bardzo szczere wyznanie. Poszło o jego żonę Kajrę. Takich słów ze strony piosenkarza nikt nie oczekiwał

Sprawdź także ten artykuł: Oliwia Bieniuk ujawniła szczegóły związku jej ojca i całej rodziny z Martyną Gliwińską. Jaki teraz wyglądają ich relacje po bolesnym rozstaniu