Córka Anny Przybylskiej wyrosła w ostatnim czasie na prawdziwą celebrytkę. Dopiero co ukończyła szkołę, a już planuje z rozmachem swoją karierę w polskim show-biznesie.

Można już zobaczyć pierwsze efekty jej pracy jako modelki, a na jesień wystąpi w programie „Taniec z Gwiazdami” w telewizji Polsat.

Teraz portal „goniec.pl” podaje, że Oliwia Bieniuk zdradziła kilka szczegółów z swojego życia i omówiła także relacje z Martyną Gliwińską.

Miłe wspomnienia

Jarosław Bieniuk po śmierci swojej żony Anny Przybylskiej został sam z trójką dorastających dzieci. Piłkarz w końcu zaczął się spotykać z Martyną Gliwińską, a ich relacja w pewnym momencie wyglądała na bardzo poważną.

Projektantka wspierała go nawet gdy miał problemy z prawem. Mimo wszystko ich związek rozpadł się w bolesnych okolicznościach. Martyna Gliwińska niedługo potem ujawniła, że jest w ciąży, a relacje z byłym piłkarzem stały się jeszcze bardziej napięte.

Dopiero po narodzinach małego Kazika, Jarosław Bieniuk zainteresował się losem byłej partnerki i dziecka.

Mimo bolesnej historii, najstarsza córka byłego piłkarza dobrze wspomina czas gdy Martyna Gliwińska była partnerką jej ojca.

Oliwia Bieniuk w ostatnim wywiadzie ujawniła, że projektantka otoczyła ją i jej rodzeństwo opieką zapewniając całej rodzinie pewną stabilizację.

„Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady” - powiedziała Oliwia Bieniuk.

Mimo to ich kontakt nie jest już zbyt bliski, jednak od czasu do czasu ze sobą rozmawiają.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Duda wypowiedział się na ważny temat dotyczący szczepionek przeciw koronawirusowi. Padły słowa na temat segregacji społeczeństwa

Jak informował portal „Życiepl.com”: Nowe informacje dla tysięcy polskich kierowców. Już od 12 lipca będzie można składać wnioski o duże dofinansowanie. Ile pieniędzy będzie można dostać

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” zmieniła istotny element w swoim wyglądzie. Fani twierdzą, że ta decyzja odjęła jej dobrych kilka lat

Sprawdź także ten artykuł: Słynna uczestniczka „Big Brothera” znalazła zajęcie poza polskim show-biznesem. Manuela Michalak zdradziła czym się aktualnie zajmuje zawodowo