Dzień ślubu i wesela powinien być jednym z najszczęśliwszych w życiu pary młodej. Zazwyczaj nie szczędzą oni czasu i pieniędzy by pozostał on na długo w pamięci.

Tak powinno być również w opisywanym przez portal „goniec.pl” przypadku. Goście jednak z pewnością zapamiętają go z zupełnie innych, mniej pozytywnych powodów.

Wesele z piekła rodem

Jedna z internautek opisała wesele, na którym była gościem kilka lat temu. Początkowo wydawało się, że impreza będzie bardzo udana.

Panna młoda miała piękną suknię, a sala weselna robiła ogromne wrażenie na gościach. Szybko jednak okazało się, że to były tylko pozory.

Po obiedzie część gości, w tym internautka opisująca tą historię, została poproszonych przez jedną z druhen do kuchni by pomóc w zmywaniu naczyń i sprzątaniu.

Pomimo ogromnego zdziwienia, goście nie chcieli robić problemu i urazić państwa młodych dlatego zgodzili się na ich prośbę.

Niestety później wcale nie było lepiej. Dla gości zabrakło jedzenia ponieważ para młoda zamówiła tylko symboliczną ilość jedzenia.

Ślub/ Pixabay
Ślub/ Pixabay

Karma wraca

Jak ujawniła później matka panny młodej, postanowili oni zaoszczędzić na swoich gościach. Z tego powodu nie zatrudnili profesjonalnej obsługi.

Karma jednak wraca, a para nie jest już razem tylko rozwiodła się zaledwie po trzech latach ku nikłym zdziwieniu gości pamiętnego wesela.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnymi przeczuciami odnośnie najbliższych tygodni. Wiadomo czego można się spodziewać jeszcze w te lato

Jak informował portal „Życiepl.com”: Wojciech Szczęsny popełnił na Euro 2020 ogromny błąd, który mało kto zauważył. Bramkarz przyznał się do winy. Czy wynik mógł być inny

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Katarzyna Grochola pokazała bardzo osobiste zdjęcie i podziękowała za uratowanie życia. Wiadomo dlaczego i co się wydarzyło u popularnej pisarki

Sprawdź także ten artykuł: Beata Tadla wyznała, że miała poważne problemy zdrowotne. Popularna dziennikarka ostrzega przed ignorowaniem tych objawów. Skutki mogą być poważne