Jak podaje portal "Goniec", ze względu na decyzję prokuratury policja w Wilczyńcu pod Jarocinem w ostatniej chwili wstrzymała pogrzeb 39-latka. Ciało mężczyzny zostało znalezione na polu kukurydzy i po oględzinach wydano je rodzinie. Śledczy nie dopatrzyli się wcześniej śladów udziału osób trzecich. Prokuratura podjęła jednak decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok, która ma wskazać przyczyny śmierci 39-latka.

Wstrzymanie pogrzebu

Policj wszczyna śledztwo w sprawie morderstwa 39-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało znalezione w niedzielę 20 czerwca na polu kukurydzy. Najpier podjęto decyzję o wydaniu ciała rodzinie, ale później uznano za zasadne przeprowadzenie sekcji zwłok. Ma ona wykazać, czy doszło w tym przypadku do zbrodni, czy też nie.

Policja/YouTube @Force123ism
Policja/YouTube @Force123ism
Policja/YouTube @Force 123ism

Ciało 39-letniego mężczyzny znalazł szwagier, który wezwał na miejsce ratowników medycznych i policję. Medycy stwierdzili zgon mężczyzny. W trakcie pierwszych oględzin nie stwierdzono, że śmierć 39-latka ma związek z działaniem osób trzecich. Policja zdecydowała się na zamknięcie sprawy.

W sieci zaroiło się od komentarzy, jakoby mężczyzna miał być ofiarą przemocy domowej. Komentujący sugerowali, że ktoś mógł się przyczynić do śmierci mężczyzny. Śledczy zdecydowali się wstrzymać pogrzeb w tym samym dniu, w którym miał on się odbyć.

Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja
Policjant/YouTube @Polska Policja

"Pogrzeb został odwołany. Zwłoki zostały zabezpieczone, będzie przeprowadzona sekcja. Chcemy zweryfikować docierające informacje" - poinformowała rzeczniczka prasowa policji w Jarocinie Agnieszka Zaworska, potwierdzając, że sekcja ma jednoznacznie wyjaśnić, czy doszło do zabójstwa, czy nie.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Nowe limity klientów w sklepach obowiązują już od jutra. Przedsiębiorcy mają wątpliwości. Czy uda się to zrobić? O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pasek w głównym wydaniu wiadomości wywołał spore zaskoczenie wśród widzów. Polska reprezentacja raczej nie ma powodu do zadowolenia. O co chodzi

O tym się mówi: Najnowsza prognoza pogody nie napawa optymizmem. Wypowiedź eksperta budzi niepokój