Jak przypomina portal "Fakt", Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z bardziej lubianych par w polskim show biznesie. Bardzo chętnie dzielą się w mediach społecznościowych swoim prywatnym życiem. Zapewnie ani aktorka, ani jej mąż nie spodziewali się, że zdjęcie zamieszczone w sieci z okazji Dnia Ojca wywoła w Internecie taką burzę, a Maciej Dowbor doczeka się miana "zboczeńca". Dlaczego?

Zdjęcie Macieja Dowbora z córką wywołało w sieci burzę

Nie ulega wątpliwości, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Fani pokochali ich za ogromne poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Para doczekała się dwójki pociech: urodzonej w 2009 córki Janiny i urodzonej w 2018 roku Helenki. Pomimo, że Dowborowie chętnie dzielą się szczegółami swojego prywatnego życia, zawsze dbają o ochronę wizerunku swoich córek.

W Dzień Taty Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie Macieja Dowbora z najmłodszą córką na kolanach. Aktorka podkreśliła, że jej córeczki mają najlepszego tatę na świecie. Na zdjęciu widzimy Macieja Dowbora w bokserkach trzymającego Helenkę na kolanach. I choć nie brakowało zachwytów nad uroczym i "życiowym" zdjęciem, pojawiły się komentarze oburzonych internautów.

Jedna z pań stwierdziła, że Maciej Dowbor jest "zboczeńcem". Wtórowały jej głosy innych oburzonych. "Dlaczego nagi facet trzyma dziecko", "nigdy nie zrobiłabym sobie nagiego zdjęcia z dzieckiem" - pisały internutki. Do ich zarzutów postanowił odnieść się sam Dowbor.

Maciej Dowbor o nazwaniu go "zboczeńcem"

Do tych mocnych zarzutów postanowił odnieść się sam oskarżony aciej Dowbor. Swój wpis zaczął od retoryczego pytania, czy nasz świat zwariował? Prezenter nie rozumie dlaczego facet w bieliźnie z własny dzieckiem na kolanach od razu uznawany jest za zboczeńca.

" Tworzenie tabu, tajemnicy, zawstydzenia wokół seksualności to budowa fundamentu dla młodych ludzi, którzy później mogą łatwo zostać ofiarami swojej niewinności ale i niewiedzy!" - dodał w obszernym wpisie.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Mandaryna opowiedziała o swoich relacjach z Michałem. To, co powiedziała jest zaskakujące. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyszło na jaw, co Robert Lewandowski na prawdę myśli o selekcjonerze kadry. Czy Paulo Sousa ma powody do radości

O tym się mówi: Nowe limity klientów w sklepach obowiązują już od jutra. Przedsiębiorcy mają wątpliwości. Czy uda się to zrobić? O czym mowa