Jak podaje portal "Plejada", Radosław Majdan nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu z okazji przypadającego w środę Dnia Ojca. Jego synek postanowił sprawić, że zapamięta ten dzień na długo. Wszystko na filmie uchwyciła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan pękała z dumy

Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryła radości widząc poczynania swojej najmłodszej pociechy. Henio w Dzień Ojca postawił swoje pierwsze samodzielne kroki. W mediach społecznościowych zamieściła nagranie, na którym widzimy, jak maluch w pieluszce robi samodzielne kilka kroków wpadając w otwarte ramiona mamy.

Co prawda po drodze przytrafiło mu się małe potknięcie, ale Henryk nie zamierzał się poddać i tracić czasu na płacz. Zachęcany przez mamę wstał i ruszył dalej. Swoje pierwsze kroki syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radka Majdana postanowił zrobić w przerwie meczu rozgrywanego pomiędzy reprezentacjami Polski i Szwecji na Euro 2020.

"Radziu, w przerwie meczu, w dniu taty, twój syn zaczął chodzić! Taki dostałeś od syna prezent. Wracaj szybko" - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nagranie z krokami Henia podbiło serca internautów, którzy zachwycali się wyczynem małego Majdana. Nie zabrakło również komentarza samego Radosława Majadana, który przyznał, że nie mógł marzyć o lepszym prezencie w Dniu Ojca. Dodał, że co prawda nie chciałby niczego sugerować, ale dość wymowne jest to, że Heniu postanowił zacząć chodzić, gdy trwała przerwa w meczu reprezentacji.

Wasz też złapał za serce filmik z pierwszymi krokami Henryka?

To też może cię zainteresować: Radek Majdan zaliczył zaskakują wpadkę. Nikt się tego nie spodziewał. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Urzędnicy mogą lada dzień zapukać do naszych drzwi. Nie przyjęcie ich może skutkować wysoką karą. O co chodzi

O tym się mówi w Polsce: Reprezentacja Polski odpadła z Euro. Na jaką premię mogą liczyć polscy piłkarze? Kwota będzie dla wielu sporym zaskoczeniem

O tym się mówi na świecie: Kolejne tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej ujrzały światło dzienne! Książę Harry nie powiedział prawdy na temat pomocy finansowej od ojca