Od jakiegoś czasu wielu fanów podejrzewało, że Dorota Rabczewska nie do końca jest szczęśliwa w swoim małżeństwie. Piosenkarka niewiele wspominała męża Emila Stępnia, z którym w tym roku świętowała 3 rocznicę ślubu.

Para pobrała się 14 kwietnia 2018 roku w słonecznej Hiszpanii, a o swojej miłości przekonywali w wielu wywiadach i postach w mediach społecznościowych.

Jak się właśnie okazało, nie była to miłość do grobowej deski. Dorota Rabczewska i Emil Stępień zdecydowali się na rozwód.

Mocne słowa w oświadczeniu Dody

Piosenkarka potwierdziła informację o rozstaniu z mężem na Instagramie zapewniając, że decyzja została przemyślna i jest już ostateczna.

Doda w mocnych słowach odniosła się też do przyczyn rozstania ucinając w tej kwestii wszelkie dyskusje i pytania.

„Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną” – oznajmiła piosenkarka.

Osobno w życiu, razem w biznesie

Pomimo rozwodu, Dorota Rabczewska i Emil Stępień będę jeszcze trochę związani sprawami biznesowymi.

Za parę miesięcy premierę będzie miał wyprodukowany przez nich film „Dziewczyny z Dubaju”. Wygląda jednak na to, że para odpowiednio podzieliła się już obowiązkami.

Co o tym sądzicie. Są szanse by się pogodzili?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znana dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne? Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości” TVP i nie wiadomo kiedy wróci. Co się dzieje za kulisami

Jak informował portal „Życiepl.com”: Przyjaciel Kory skomentował nowy związek Kamila Sipowicza po odejściu piosenkarki. Wiadomo jakie nastawienie ma do niego Milo Kurtis z Maanamu

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Królowa Elżbieta II wezwała księcia Harry’ego na pogawędkę. Czy naprawią nadszarpnięte stosunki na uroczystości wspominającej księżną Dianę

Sprawdź także ten artykuł: Artur Orzech wkrótce wróci do pracy? Dziennikarz poinformował w sieci o nowościach w życiu zawodowym. Już wkrótce poprowadzi audycję w znanym radiu