Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Lelum", w czasie koncertu poświęconego pamięci Krzysztofa Krawczyka, na widowni zabrakło jego jedynego syna. Krzysztof Krawczyk Junior zdradził dlaczego się na nim nie pojawił.

Krzysztof Krawczyk Junior nieobecny w czasie koncertu poświęconego jego ojcu

TVP postanowiło zorganizować koncert upamiętniający zmarłego przed blisko dwoma miesiącami Krzysztofa Krawczyka. Koncert "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – the best of Krzysztof Krawczyk" miał miejsce w niedzielę 30 maja. Wielu wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej wykonało największe przeboje artysty.

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk / Youtube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk / Youtube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk / Youtube @Plotki Rozrywka

Na scenie pojawili się między innymi: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Rafał Brzozowski czy Sławomir. Na widowni nie mogło w tak wyjątkowej chwili zabraknąć również bliskich Krzysztofa Krawczyka. Pojawiła się wdowa po artyście, Ewa Krawczyk oraz jego menadżer i przyjaciel Andrzej Kosmala. Wielkim nieobecnym okazał się jedyny syn piosenkarza.

Krzysztof Krawczyk Junior to syn Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony Haliny Żytkowiak. W wywiadzie udzielonym "Wirtualnej Polsce" syn artysty zdradził, dlaczego nie pojawił się w Opolu 30 maja. Zdradził, że nie otrzymał żadnego zaproszenia od organizatorów koncertu, co sprawiło mu ogromną przykrość.

"To paranoja! Ja nie byłem zaproszony na ten koncert – jedyne dziecko mojego taty! Oczekiwałem zaproszenia" - powiedział Krzysztof Krawczyk Junior. Dodał, że nie chciał pojawiać się tam sam, chcąc uniknąć bezpośredniej konfrontacji z osobami, na których życzliwość nie mógłby liczyć.

Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN

Andrzej Kosmala utrzymuje, że TVP informowało go o tym, że wysłało zaproszenie zarówno do syna Krzysztofa Krawczyka, jak i jego kolegów z zespołu Trubadurzy.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Ciąg dalszy sporu o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Na jaw wyszły nagrania rozmowy Ewy Krawczyk z synem znanego artysty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dagmara Kaźmierska pochwaliła się nową fryzurą. Nie wszytkim przypadło do gustu odważne cięcie Królowej życia

O tym się mówi: Policja pilnie poszukuje złodzieja. Okradł 92-letniego powstańca, który chciał pomóc potrzebującemu