Jak przypomina portal "Onet", po śmierci Krzysztofa Krawczyka wiele mówi się nie tylko o podziale spadku, ale także o relacjach w rodzinie artysty. Niestety ich obraz nie przedstawia się najlepiej. Z materiału przygotowanego przez dziennikarzy "Uwaga!" TVN wynika, że relacje piosenkarza z jego jedynym synem nie wyglądały zbyt kolorowo. Do tego cały majątek Krawczyka trafić ma w ręce jego żony Ewy. Ta ostatnia Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi złożyła konkretną propozycję. Wszystko zostało nagrane.

Spór o spadek po Krzysztofie Krawczyku

Krzysztof Krawczyk Junior jest bohaterem materiału dziennikarzy programu "Uwaga!" TVN. Syn artysty przekazał reporterowi nagranie jego rozmowy z wdową po piosenkarzu. Krawczyk Junior zdradził, że rozmowa odbyła się w domu, choć jego udział ograniczył się praktycznie wyłącznie do słuchania.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk/YouTube @Zdrowie PL
Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk/YouTube @Zdrowie PL
Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk/YouTube @Zdrowie PL

W pierwszych zdaniach możemy usłyszeć prośbę Ewy Krawczyk skierowaną do Krawczyka Juniora o dogadanie się. "Moje serce jest dla ciebie. Ja chcę ci bardzo pomóc" - słyszymy zapewnienia Ewy Krawczyk na nagraniu. Potem wdowa zaczęła namawiać syna swojego męża, aby ten zrezygnował z prawnika.

Ewa Krawczyk stwierdziła, że prawniczka, która mu pomaga "strasznie uwiązała mu ręce". Dodała, że pani mecenas bynajmniej nie zależy na dobru Juniora, a jedynie na wypromowaniu się na nim i zrobieniu interesu na całej sprawie. Podkreśliła, że dobrze byłoby gdyby zrezygnował z jej usług. W zamian za to obiecała powiedzieć mu, jak wygląda sytuacja testamentowa.

Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN

"(...)ja ci powiem, jak wygląda sytuacja testamentowa, jak to wszystko wygląda, bo nie masz ciekawej sytuacji, od razu ci powiem. Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz" - słyszymy na nagraniu słowa Ewy Krawczyk, która zapewniła Juniora, że wtedy da mu tyle, ile będzie mogła.

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku dodała, że wynajmie mu mieszkanie i będzie je opłacała - będzie mógł żyć wówczas jak człowiek. Postawiła go przed wyborem: albo zrezygnuje z pomocy pani mecenas, albo w dalszym ciągu będzie klepał biedę.

Obie części materiału znajdziecie tutaj.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi urodziny. Ile celebrytka ma lat tak naprawdę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Na jaw wychodzi, jak personel jednego z polskich szpitali traktował pacjentów. "Gdy z nią rozmawiałam, bardzo płakała"

O tym się mówi: Julia Wróblewska z "M jak Miłość" przechodzi poważne problemy zdrowotne. Dlaczego trafiła do szpitala