Jak podaje portal "Jastrząb Post", Dagmara Kaźmierska pochwaliła się w mediach społecznościowych odmienioną fryzurą. Trzeba przyznać, że cięcie było niezwykle odważne. Efekty metamorfozy "Królowej życia" mocno podzieliło jej wielbicieli.

Spektakularna metamorfoza Dagmary Kaźmierskiej

Swoją ogromną popularność Dagmara Kaźmierska zawdzięcza udziałowi w programie "Królowe życia". Szybko zdobyła sympatię widzów swoją energią i niesłabnącym optymizmem. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się ze swoimi sympatykami najbardziej prywatnymi szczegółami swojego życia. Robi to zarówno przed kamerami, jak i w mediach społecznościowych.

Ostatnio wielbiciele Dagmary Kaźmierskiej mogli na jej kanale zobaczyć filmik, który powstał we współpracy z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem, którzy nagrywają cykl "Ja Moja Garderoba i Goście". Ostatnio ich gościem była właśnie "Królowa życia", która była zupełnie odmieniona.

Dagmara Kaźmierska zaprezentowała się w krótko ściętych czarnych włosach, które zaczesane "na cebulkę". Celebrytka zaszokowała swoim odmienionym wygląem, który nie wszystkim przypadł do gustu. Fani prosili "Królową życia", żeby wróciła do swojego poprzedniego wizerunku, który pokochali.

Jedna z fanek przyznała, że filmik rozbawił ją do łez, ale stanowczo poprosiła swoją idolkę, żeby nigdy nie decydowała się na zrobienie sobie takiej fryzury. Na szczęście nowa fryzura Dagmary była jedynie peruką, pod którą skrywął się jej charakterystyczny blond.

A jak wam podobała się Dagmara Kaźmierska w takiej nietypowej dla siebie odsłonie?

To też może cię zainteresować: Ciąg dalszy sporu o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Na jaw wyszły nagrania rozmowy Ewy Krawczyk z synem znanego artysty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Wellman zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Wyjaśniła dlaczego nie może mieć dzieci. Dla wielu to wciąż temat tabu

O tym się mówi: Na jaw wychodzi, jak personel jednego z polskich szpitali traktował pacjentów. "Gdy z nią rozmawiałam, bardzo płakała"