Jak przypomina portal "Jastrząb Post", prezydent Warszawy przeszedł jakiś czas temu zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Jego stan był na tyle poważny, że niezbędne okazło się przewiezienie go do szpitala. Jak się okazuje, choć Rafał Trzaskowski wydrowiał, wciąż odczuwa skutki Covid-19. Na co uskarża się polityk?

Rafał Trzaskowski wciąż odczuwa skutki zakażenia koronawirusem

Rafał Trzaskowski przekonał do siebie nie tylko Warszawiaków, ale także spore grono obywateli naszego kraju, którzy zagłosowali na niego w wyborach prezydenckich w ubiegłym roku. Wiele osób śledzi jego profile w mediach społecznościowych, śledząc zarówno jego poczynania polityczne, jak i kulisy życia prywatnego.

W marcu Rafał Trzaskowski podzielił się ze swoimi wielbicielami informacją o tym, że w wyniku zakażenia koronawirusem rozwinęła się u niego choroba Covid-19. Niestety jego stan był na tyle zły, że niezbędna okazała się hospitalizacja włodarza stolicy. Choć Trzaskowskiemu udało się pokonać chorobę już jakiś czas temu, wciąż przychodzi mu się mierzyć z jej następstwami.

W niedzielę Rafał Trzaskowski podzielił sie z obserwatorami na Instagramie zdjęciem z górskiej wycieczki. "Kondycja po Covidzie nie jest tak dobra jak przed chorobą, ale wysiłek fizyczny pomaga ją odbudować" - napisał pod zdjęciem. Internauci postanowili dodać prezydentowi stolicy otuchy, zapewniając go, że z czasem kondycja wróci i wystarczy cierpliwie na to poczekać.

Rafał Trzaskowski nie jest jedyną osobą, która zmaga się z powikłaniami po Covid-19. Skarżył się na nie także m.in. były prezydent Aleksander Kwaśniewski oraz jego żona, Jolanta Kwaśniewska.

Prezydentowi Warszawy życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Kolejna burzliwa relacja wśród "Royalsów". Sympatia szybko zmieniła się w nienawiść. Jak wyglądał stosunek Królowej Matki do księżnej Diany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kamil Durczok trafił do szpiatala. Wróciły do niego nieprzyjemne wspomnienia. O co chodzi

O tym się mówi: Nowe informacje w sprawie zaginionego 11-latka z Katowic. Funkcjonariusze policji zatrzymali podejrzanego