Media zagraniczne podają, że wiedziała, że książę Karol miał romans z Camillą Parker Bowles i obawiała się, że jej małżeństwo z 1981 roku było skazane na porażkę od samego początku.

Czy Księżna Diana miała romans z ochroniarzem?

W ciągu kilku miesięcy, jak twierdzono, wiedziała o tym i rzekomo rozpoczęła romans ze swoim ochroniarzem. Była to pierwsza z serii romansów i skazanych na porażkę związków, które zakończyły się - podobnie jak jej życie - z Dodim Fayedem. Zawsze krążyły plotki, ale dopiero po jej śmierci jej kamerdyner Paul Burrell ujawnił igraszki Di.

Sportowiec, gwiazda rocka, chirurg, syn prezydenta USA ... Więc były sekretne pasje księżniczki - i jak ukryła je przed publicznym nadzorem?

Barry Mannakee

Diana po raz pierwszy zakochała się w swoim żonatym ochroniarzu w 1985 roku, ale plotki o pałacu doprowadziły do ​​jego zwolnienia rok później. Mannakee, lat 39, zginął tragicznie w wypadku motocyklowym w 1987 roku, a Księżniczka była przekonana, że ​​został „potrącony”.

W nagraniach magnetofonowych odtwarzanych po raz pierwszy w 2017 roku usłyszano, jak Diana opowiadała o romansie, choć bez wymieniania go.

Powiedziała: „Kiedy miałam 24 lub 25 lat, byłam głęboko zakochana w kimś, kto pracował w tym środowisku [bezpieczeństwo]. „Ale potem został wyrzucony i zabity. „W końcu musiał jechać, a trzy tygodnie po wyjeździe zginął w wypadku motocyklowym. „Był największą miłością, jaką kiedykolwiek miałam, a to było prawdziwe zabójstwo”.

Z kolei James Hewitt Przez lata były kapitan armii Hewitt był kilkakrotnie zmuszany do zaprzeczania, że ​​jest prawdziwym ojcem księcia Harry'ego. Rudowłosy oficer kawalerii miał pięcioletni romans z Dianą - ale zaczął się on dopiero w 1986 roku, kiedy spotkali się na przyjęciu, a Harry urodził się w 1984 roku.

Diana przyznała się do romansu w filmie dokumentalnym Panorama z 1995 roku. Jej były ochroniarz i powiernik, Ken Wharfe, opisał romans w swojej książce Diana: Closely Guarded Secret. Powiedział: „Hewitt, naturalny kobieciarz, poświęcił jej uwagę i uczucie, które lubiła, a potem pasję, do której tęskniła.


Movies Vibes

Co o tym sądzicie? Czy małżeństwo Diany było z góry skazane na porażkę?

O tym się mówi: Nowe stawki za wywóz śmieci. W jednym z polskich miast są niebotyczne

Zerknij: Kremowe ciasto z zaledwie trzech składników. Pyszny deser w kilka chwil