Tą tragedią w ostatnich dniach żyła cała Polska. Zmarła 3 – letnia Hania, która od dłuższego czasu była katowana przez swoją matkę oraz prawdopodobnie jej partnera.

Czy musiało dojść do tragedii?

Według obecnych ustaleń policji 3 – letnia Hania od dłuższego czasu była bita przez swoją matkę. Ostatni raz została skatowana, za to, że dziewczynka zsiusiała się do łóżka. Lucyna B., matka dziewczynki, najpierw ją pobiła, a potem polewała lodowatym prysznicem. Co więcej, śledczy ustalili, że do tragedii przyczynił się także partner Lucyny B., Łukasz B. Prawdopodobnie kopnął on w brzuch malutką Hanię. W wyniku odniesionych obrażeń dziecko zmarło.

Jak podaje portal Fakt, sąsiedzi już od dawna wiedzieli, że w domu Lucyny B. nie dzieje się zbyt dobrze. Jak twierdzą, kobieta ogromną uwagę poświęcała swoim kolejnym partnerom, a z domu nieustannie niosły się krzyki maluchów.

Kiedy Lucyna B. odpowie za swoje czyny?

Co więcej, okazuje się, że matka Lucyny B. także niezbyt zaangażowała się w wychowanie swoich dzieci. Zarówno Lucynę, jak i jej rodzeństwo wychowywał dziadek. Dodatkowo nie miał on łatwego zadania, bowiem rodzeństwo Lucyny zmagało się z upośledzeniem umysłowym i mężczyzna długo starał się, aby dzieci zostały przyjęte do specjalnej szkoły.

Jak wspominają sąsiedzi, Lucyna B. wyrwała się z domu kiedy tylko osiągnęła dorosłość. Bardzo często zmieniała partnerów, jednak to jej ostatni związek spowodował, że totalnie straciła kontrolę nad swoim życiem. Podobno kiedy związała się z obecnym partnerem, Łukaszem B., straciła kontakt z rodziną, bowiem mężczyzna nie pozwalał jej jeździć do rodzinnego domu.

Śledczy nie wykluczają także, że znęcanie się nad Hanią rozpoczęło się już w 2018 roku. Warto także zaznaczyć, że Lucyna B. ma jeszcze dwójkę dzieci. Obecnie dziewczynki zostały umieszczone w domu dziecka, a w sprawie trwa śledztwo, które ma na celu wykazać, czy kobieta znęcała się także nad pozostałą dwójką dzieci.

Tragedia w Kłodzku / YouTube:  TVSUDECKA PL
Tragedia w Kłodzku / YouTube: TVSUDECKA PL

Jak informował portal "Życie PL": ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW

Przypomnij sobie: BENEDYKT XVI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYJAWIENIE PRAWDY NA TEMAT SWOJEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ. PAPIEŻ EMERYT SKOMENTOWAŁ TAKŻE OBECNEGO PREZYDENTA USA

Portal "Życie PL" pisał również: "DZIEWCZYNO, BŁAGAM, KUP MI ZIEMNIAKI, JESTEM 4 DNI BEZ JEDZENIA" - PRZYZWOICIE UBRANY MĘŻCZYZNA ZWRÓCIŁ SIĘ DO MNIE W KOLEJCE W SKLEPIE

Pisaliśmy również o: ZNANY MUZYK ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA! WAKACYJNE ZDJĘCIE SŁAWOMIRA WPRAWIŁO FANÓW W OSŁUPIENIE. CO SIĘ STAŁO